وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۶
» تله تایپ » توضیحات جواد لاریجانی درباره مزرعه معروفش
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۷ - ۱۵:۳۱
 کد خبر: 33445
 350 بازدید

توضیحات جواد لاریجانی درباره مزرعه معروفش

محمدجواد لاریجانی در برنامه "دست خط " شبکه پنج سیما از ماجرای مزرعه معروفش در ورامین و چگونگی رسیدگی قضایی به آن می گوید.

توضیحات جواد لاریجانی درباره مزرعه معروفش

به نقل از روابط عمومی برنامه “دست خط”، معاون بین الملل قوه قضاییه در برنامه این هفته از پیش بینی هایش درباره برجام ، فرجام ادامه برجام با اروپایی ها، راهبرد سیاست خارجی دولت آقای روحانی ، ژست های جدید دکتر ظریف وزیر امورخارجه ، شایعات کاندیداتوری برادرش علی لاریجانی برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰، فتنه ۸۸ ، حماسه نه دی و تاثیر آن بر فضای سیاسی کشور، فتنه پیش رو برای نظام ، اف ای تی اف ، مذاکراتش با رییس جمهور شوروی سابق درباره افغانستان، آینده آیت الله آملی لاریجانی بعد از اتمام دوره ریاست قوه قضاییه ، ارزیابی از صدا و سیما بعنوان یکی از اعضای شورای نظارت و …. خوهد گفت.

“دست خط “به تهیه کنندگی مریم حداد، اجرا ، سردبیری و نویسندگی محمد حسین رنجبران ، تدوین و کارگردانی هنری حمیدرضا خوشبازان، مدیریت تولید محمد رضا قنادان زاده و دستیاری عبدالرصا منزوی هر هفته جمعه ها ساعت ۱۷ از شبکه پنج پخش می شود و تکرار آن هم شنبه ها ۱۴ و ۴۵ از همین شبکه خواهد بود.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه