وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۱۶
» اجتماعی » پیش‌بینی وضع هوای کشور
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۲:۲۲
 کد خبر: 32959
 257 بازدید

پیش‌بینی وضع هوای کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: بارش‌های نسبتا ضعیف برف در بخش‌های غربی کشور شامل استان‌های کرمانشاه، کردستان، زنجان، قزوین و آذربایجان‌ها را داریم که این بارش‌ها نسبتا در کردستان بیشتر است.

پیش‌بینی وضع هوای کشور

احد وظیفه درباره وضعیت جوی هوای تهران اظهار کرد: طی امروز با افزایش غلظت ذرات معلق آلاینده‌های جوی در شهر‌های صنعتی مثل البرز، تهران، تبریز و اصفهان رو به رو خواهیم شد که این امر باعث می‌شود این شهر‌ها در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار بگیرند که البته اوضعیت به شرایط اضطرار نمی‌رسد. مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: آسمان تهران فردا امروز کمی ابری همراه با غبار محلی، اوایل شب نیمه ابری با احتمال بارش پراکنده و حداقل دمای یک و حداکثر دمای ۹ درجه سانتیگراد و سه‌شنبه کمی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد و حداقل دما ۲ و حداکثر دمای ۱۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. وظیفه در ادامه با بیان اینکه از امروز بعد از ظهر (دوشنبه) تا فردا ظهر (سه شنبه) موج جدید بارش‌های از شمال غرب کشور عبور می‌کند بیان کرد: بارش‌های محسوسی در کشور به جز بارش‌های پراکنده در سواحل گیلان نداریم. مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: بارش‌های نسبتا ضعیف برف در بخش‌های غربی کشور شامل استان‌های کرمانشاه، کردستان، زنجان، قزوین و آذربایجان‌ها را داریم که این بارش‌ها نسبتا در کردستان بیشتر است. وظیفه افزود: تا جمعه بارندگی نخواهیم داشت که طی جمعه موج جدید بارشی از غرب و شمال غرب کشور وارد خواهد شد و این موج جدید جمعه و شنبه مناطق شمال غرب کشور را تاحت تاثیر قرار خواهد داد.

وظیفه درباره وضعیت جوی مناطق ساحلی اضافه کرد: به سبب وزش باد شدید دوشنبه و سه شنبه مناطق مرکزی و شرق خلیج فارس و تنگه هرمز مواج پیش‌بینی می‌شود و ارتفاع موج به حدود به حدود یک و نیم تا دو مترخواهد رسید. از این رو توصیه می‌شود طی این مدت احتیاط لازم در تردد شناور‌های سبک و تفریحی به عمل آید.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه