زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۵/۲۲
» تله تایپ » رئال مادرید قهرمان جام جهانی باشگاه‌ها شد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۳
 کد خبر: 32761
 500 بازدید

رئال مادرید قهرمان جام جهانی باشگاه‌ها شد

تیم فوتبال رئال مادرید با شکست العین امارات در فینال جام جهانی باشگاه توانست جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

رئال مادرید قهرمان جام جهانی باشگاه‌ها شد

رئال مادرید و العین امارات شنبه شب فینال جام جهانی باشگاه‌ها را در ابوظبی برگزار کردند که این دیدار با پیروزی ۴ بر یک تیم اسپانیایی به پایان رسید.

سفیدپوشان از ابتدا توپ و میانه میدان را در اختیار داشتند. با این حال نخستین موقعیت گل به العین رسید. میزبان با اشتباه مارسلو صاحب یک فرصت شد اما سرخیو راموس دروازه تیمش را نجات داد و توپ را به کرنر فرستاد. دقایقی بعد لوکا مودریچ با یک ضربه قدرتمند توانست گل نخست بازی را به نام خود ثبت کند. العین هم دروازه رئال مادرید را باز کرد اما این گل در موقعیت آفساید به ثمر رسید و داور آن را قبول نکرد. در ادامه باز هم سفیدپوشان فرصت گلزنی داشتند اما نیمه اول با تک گل هافبک کروات به پایان رسید.

در نیمه دوم گرت بیل یک قیچی برگردان زد که با اختلاف کمی به بیرون رفت. کریم بنزما نیز ضربه اش توسط دروازه بان حریف مهار شد. در نهایت مارکوس یورنته گل دوم مادرید را در دقیقه ۶۰ به ثمر رساند. سفیدپوشان باز هم حمله کردند و این بار نوبت به گلزنی راموس رسید. مدافع اسپانیایی گل سوم تیمش را در دقیقه ۷۹ به ثمر رساند. میزبان در ادامه تنها توانست یکی از گل ها را جبران کند. در دقایق پایانی بازیکن العین به اشتباه دروازه‌شان را باز کرد تا جام قهرمانی را مادرید بالای سر ببرد.

این نخستین جام سانتیاگو سولاری به عنوان سرمربی رئال مادرید بود. سفیدپوشان برای سومین سال پیاپی قهرمان این بازی‌ها شدند و رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کردند.


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه