زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۱۲/۸
» اجتماعی » باران و برف در راه تهران و چند استان‌ دیگر
تاریخ انتشار : 2018/12/19 - 12:31
 کد خبر: 32314
 337 بازدید

باران و برف در راه تهران و چند استان‌ دیگر

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه از فردا (۲۹ آذرماه) سامانه بارشی جدید وارد کشور می‌شود، گفت: بارش باران و برف در استان‌های تهران، البرز، قزوین و غرب سواحل دریای خزر پیش‌بینی می‌شود.

باران و برف در راه تهران و چند استان‌ دیگر

احد وظیفه شرایط جوی کشور را تشریح و اعلام کرد : سامانه بارشی فعال روی کشور، امروز (۲۸ آذرماه) در استان‌های ساحلی خزر و خراسان شمالی سبب بارش پراکنده شده و به تدریج از کشور خارج می‌شود.

این کارشناس هواشناسی همچنین، گفت: فردا (۲۹ آذر ماه) سامانه بارشی جدیدی از سمت شمال غرب و غرب وارد کشور شده و در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، زاگرس مرکزی، بخش‌هایی از زاگرس جنوبی و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی در استان‌های تهران، البرز، قزوین و غرب سواحل خزر سبب بارش باران و برف و وزش باد خواهد شد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه‌ تاکید کرد: پس فردا (۳۰ آذر ماه) سامانه بارشی علاوه براین مناطق، بخش‌هایی از مرکز و شمال شرق کشور را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

به گفته وظیفه، فردا (۲۹ آذرماه) آسمان تهران صاف، گاهی همراه با وزش باد، در بعد از ظهر ابری خواهد بود. همچنین فردا بارش باران با حداکثر و حداقل دمای ۱۱ و ۳۰ درجه سانتیگراد برای تهران پیش‌بینی می‌شود.

همچنین پس فردا ( ۳۰ آذر ماه) شرایط جوی تهران نیمه ابری تا ابری، همراه با بارش باران و وزش باد با حداکثر و حداقل دمای ۱۱ و ۳ درجه سانتیگراد خواهد بود.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه