زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۱۲/۸
» تله تایپ » الیاس حضرتی: اگر محبوبیت اصلاح‌ طلبان بالا برود به نفع نظام است
تاریخ انتشار : 2018/12/17 - 15:00
 کد خبر: 32009
 262 بازدید

الیاس حضرتی: اگر محبوبیت اصلاح‌ طلبان بالا برود به نفع نظام است

قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت که من فکر می‌کنم لاریجانی ظرفیت‌های بزرگی دارد اما اگر قرار باشد با طناب صرفا اصولگرایان به میدان بیاید، موفق نخواهد شد.

الیاس حضرتی: اگر محبوبیت اصلاح‌ طلبان بالا برود به نفع نظام است

قائم مقام حزب اعتماد ملی با اشاره به کم شدن محبوبیت اصلاح طلبان و دیگر جریان های سیاسی کشور گفت: اگر محبوبیت اصلاح‌ طلبان بالا برود به نفع نظام است و اگر پایین بیاید به ضرر نظام. الیاس حضرتی ضمن اشاره به این که این یک واقعیت است که محبوبیت اصلاح‌ طلبان کم شده، گفت: اگر محبوبیت اصلاح‌ طلبان کم شده به این معنی نیست که به محبوبیت اصولگرایان اضافه شده است. نسبت به سال گذشته مقداری از این محبوبیت کاسته شده که این همگانی است یعنی محبوبیت شخصیت‌های دیگر، نهادها، سازمان ‌ها و … نیز کم شده است.

وی در عین حال افزود: اصلاح‌ طلبان سپر بلای بسیاری از تصمیمات اشتباه بودند و خودشان هم در محدودیت هستند. اصلاح‌ طلبان مجبورند برای بسیاری از مسائل که ایراد و مشکل وجود دارد، همچنان از نظام دفاع و برابر مخالفان قد علم کنند. حضرتی تأکید کرد: در دنیا صحبت اصلاح‌ طلبان است که دیده می‌شود و می‌توانند پاسخ افراد را بدهند وگرنه اصولگرایان را کسی در دنیا جدی نمی گیرد.

حضرتی با بیان این که شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌ طلبان و پارلمان اصلاحات باهم در تضاد نیستند، افزود: آقای خاتمی هم مثل بنده به این موضوع نگاه می‌کند و معتقد است شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌ طلبان کار خود را شروع کند و سر و سامان بخشد و از فعالیت‌های احزاب، شخصیت‌ها و تمام ظرفیت های موجود استفاده کند و در این مسیر، شکل پازل اصلی و تصویر واقعی روشن و شفاف پارلمان به مرور مشخص شود و به سمت پا گرفتن آن پیش برویم.عضو ارشد فراکسیون امید مجلس درباره انتخابات نیز گفت: من قطعا در انتخابات 98 مجلس کاندیدا نمی‌شوم. حضرتی در عین حال تصریح کرد: برای حزب اعتماد ملی، که یکی از تاثیرگذارترین احزاب کشور است، برای انتخابات سال 98 و 1400 برنامه مفصلی داریم و به موقع در این باره صحبت خواهیم کرد.وی درباره حمایت از لاریجانی نیز گفت: فحش‌های رکیک، تهمت‌های ناروا و بی‌انضباطی در سطح وسیعی علیه آقای لاریجانی انجام شد در حدی که نگران بودیم او را ترور کنند! من فکر می‌کنم ایشان ظرفیت‌های بزرگی دارد اما اگر قرار باشد با طناب صرفا اصولگرایان به میدان بیاید، موفق نخواهد شد.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه