زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۵/۲۶
» اجتماعی » بارندگی ها از فردا شروع می شود
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۴۳
 کد خبر: 31795
 229 بازدید

بارندگی ها از فردا شروع می شود

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فردا سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد کشور می شود و به تدریج غرب و شمال غرب کشور را تحت تاثیر قرار می دهد.

بارندگی ها از فردا شروع می شود

فریبا گودرزی افزود: امروز در بیشتر مناطق کشور جوی آرام حاکم است که افزایش آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت مانند تهران،کرج، قزوین و اصفهان را به همراه خواهد داشت.

وی اظهارداشت: اما فردا با ورود سامانه بارشی از غرب، ابتدا در غرب، شمال غرب و به تدریج سواحل غربی خزر بارش ها آغاز می شود و اواخر وقت دامنه های جنوبی البرز را در بر می گیرد که بر این اساس بارندگی ها در قزوین، البرز و تهران آغاز می شود.

وی ادامه داد: روز سه شنبه علاوه بر مناطق یاد شده در جنوب غرب،سواحل دریای خزر،شمال شرق،استان مرکزی،غرب سمنان و غرب اصفهان نیز بارندگی خواهیم داشت؛ بارش ها در جنوب غرب به صورت رگبار و رعد و برق و گاهی با وزش بادهای شدید همراه است.

کارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: روزهای دوشنبه و سه شنبه بارش ها در ارتفاعات و مناطق سردسیر یاد شده به صورت برف خواهد بود.

وضعیت هوای تهران / گرمترین و سردترین نقاط کشور

وی افزود: هوای تهران امروز صاف و همراه با غبار محلی است، فردا نیز تا ظهر غبار محلی خواهیم داشت اما از بعدازظهر فردا افزایش ابر و اواخر وقت بارش های پراکنده پیش بینی شده اما سه شنبه بارندگی خواهیم داشت. بیشینه دمای امروز پایتخت به ۱۴ درجه می رسد و کمینه امروز صبح ۵ درجه سانتی گراد بود،همچنین فیروزکوه و آبعلی به ترتیب ۷ و ۳ درجه زیر صفر بودند.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بندرعباس با ۲۸ درجه بالای صفر و شهرکرد و کرمان به ترتیب ۱۰ و ۶ درجه زیر صفر گرمترین و سردترین نقاط کشور در ۲۴ ساعت گذشته بودند.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه