وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۲/۲۸
» خبر داغ » دومین رکورد ملی در مسابقات جهانی شکسته شد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۰۵
 کد خبر: 31654
 453 بازدید

دومین رکورد ملی در مسابقات جهانی شکسته شد

در ادامه رقابت‌های شنای قهرمانی جهان مسافت کوتاه ۲۰۱۸ چین، امرالهی توانست پس از رکورد ملی ۴۰۰ متر آزاد، رکورد ملی ۱۵۰۰ متر آزاد را نیز بشکند.

دومین رکورد ملی در مسابقات جهانی شکسته شد

در ادامه چهاردهمین دوره مسابقات شنای مسافت کوتاه قهرمانی جهان که از روز سه‌شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ به میزبانی شهر “هوانژو” در کشور چین با حضور ۹۷۰ شرکت کننده از ۱۸۷ کشور در حال پیگیری است، دو شناگر ایران سینا غلام‌پور و امیرعباس امرالهی با رکوردشکنی امرالهی در ماده ۱۵۰۰ متر آزاد، به کار خود در این رقابت‌ها پایان دادند.
در جریان رقابت‌های امروز(شنبه) ۲۴ آذرماه، ابتدا سینا غلام‌پور در ماده ۱۰۰ متر آزاد به آب زد که توانست با مدت زمان ۰۰:۵۰٫۴۷ این ماده راشنا کرده و به کار خود در این رقابت‌ها پایان دهد.
اما در ادامه، امیر عباس امرالهی در ماده ۱۵۰۰ متر آزاد موفق شد رکورد شکنی کند. این شناگر تیم ملی ۱۵۰۰ متر را در زمان ۱۶:۲۹٫۲۶ شنا کرد و رکورد ملی این ماده را ۸ ثانیه ارتقا داد. رکورد ملی این ماده پیش از این توسط امرالهی در مسابقات قهرمانی جهان کانادا سال ۲۰۱۶ با زمان ۱۶:۳۷٫۶۹ ثبت شده بود.
پیش از این نیز امیر میرعباس امرالهی توانست با ثبت زمان ۴:۰۵:۷۶ رکورد ملی شنای ماده ۴۰۰ متر آزاد را در این رقابت‌ها بهبود ببخشد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه