زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۵/۲۲
» تله تایپ » واکنش باقری درمنی به خبر رابطه‌اش با بابک زنجانی
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۶:۱۹
 کد خبر: 31488
 190 بازدید

واکنش باقری درمنی به خبر رابطه‌اش با بابک زنجانی

حمید باقری درمنی با طرح برخی ادعاها به خبر رابطه‌اش با بابک زنجانی واکنش نشان داد که یک فرد آگاه به این ادعاها پاسخ داد.

واکنش باقری درمنی به خبر رابطه‌اش با بابک زنجانی

علیزاده‌طباطبایی وکیل حمیدباقری درمنی که اخیرا حکم اعدام او به تأیید دیوان عالی کشور رسیده است درباره تلاش موکلش برای جلوگیری از بازداشت بابک زنجانی واکنش نشان داد گفت: باقری‌درمنی در تماس تلفنی از زندان اعلام کرده است که از سال ۸۵ ممنوع‌المعامله بوده و حق استفاده از چک را نداشته است که بخواهد برای بابک زنجانی چک ۱۰ میلیارد تومانی بکشد.

پس از این اظهار نظر علیزاده طباطبایی ،خبرنگار ما موضوع را با یک فرد آگاه در پرونده در میان گذاشت و منبع مذکور در پاسخ به ادعای صورت گرفته از سوی باقری درمنی عنوان کرد: این ادعا کذب محض است؛ در بازرسی از منزل باقری درمنی و محل کار وی دسته چک‌های متعدد استفاده شده و استفاده نشده شرکت‌ها و سربرگ‌های سفید و امضا شده‌ای که فقط لازم بود پر شود پیدا شد که همگی این موارد صورت جلسه شده است و باقری درمنی از دسته چک‌های سفید امضای دیگر افراد برای کارهای خود نیز استفاده می‌کرده است.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی‌های صورت گرفته در تاریخ‌های ۱۴ تا ۱۶ اسفندماه سال ۱۳۹۱ که از منزل و محل کار باقری درمنی و مسلمی و شرکت‌های وابسته صورت گرفته، این اسناد کشف شده و در صفحات جلد ۶۸ پرونده موجود است، افزود: در جلد ۱۴۵ پرونده سند مربوط به ممنوع المعاملگی باقری درمنی موجود است که در آن تاریخ اجرای ممنوع المعاملگی وی سال ۸۹ است نه سال ۸۵.

این منبع آگاه در ادامه عنوان کرد: گروه باقری درمنی که از تیم‌های مختلف تشکیل شده است یک تیم جعل حرفه‌ای نیز داشته که این افراد امکان جعل هر سندی را برای وی فراهم می‌کرده‌اند.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه