زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۵/۲۶
» اسلایدر اصلی » کنایه علم‌الهدی به مسوولان درباره تلگرام؛ به دشمن اتوبان چهاربانده داده‌اند
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۵:۱۰
 کد خبر: 31476
 424 بازدید

کنایه علم‌الهدی به مسوولان درباره تلگرام؛ به دشمن اتوبان چهاربانده داده‌اند

امام جمعه مشهد با بیان اینکه پهنای باندی که به تلگرام در این کشور داده شده است، ۵۰۰ گیگابایت است در حالی که پهنای باندی که به شبکه‌های اجتماعی داخلی داده شده، ۳۲ گیگابایت است، تاکید کرد: به دشمن اتوبان چهار بانده داده شده ولی برای مدافعین داخلی جاده خاکی می‌دهند.

کنایه علم‌الهدی به مسوولان درباره تلگرام؛ به دشمن اتوبان چهاربانده داده‌اند

حجت‌الاسلام سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه دوم نماز جمعه این هفته مشهد گفت: ارادت و وابستگی به ائمه معصومین و اهل بیت (ع) تنها یک جریان عاطفی در درون دل نیست بلکه این وابستگی و عشق در کانون دل ما باید هم فکر و اندیشه ما را تحت تاثیر قرار دارد و هم حوزه رفتار و عمل ما متاثر از این عاطفه، عشق و محبت باشد. اگر این عشق و عاطفه بر رفتار و عمل اثر نگذارد، این عشق و عاطفه توسط این عزیزان مورد قبول قرار نمی‌گیرد.

وی با اشاره به تولد امام عسگری (ع) اظهار داشت: سیره ایشان باید موجب اخذ راهبرد در مسائل سیاسی و اجتماعی شود و صلابت و مقاومت ایشان در مقابل با دشمن موجب شود تا در رفتار سیاسی ما به عنوان یک اصل قرار گیرد.

اهم صحبت‌های او از این قرار است:

* امام عسکری (ع) در شرایطی بودند که ولایتمداری، تشیع، نفوذ و توسعه امامت به نقطه‌های بالایی رسیده بود به گونه‌ای که دستگاه حکومت غاصب عباسی با خود حساب می‌کرد با این نفوذ در امت اسلام، حکومت کردن امکانپذیر نیست لذا با همه قدرت بسیج شد تا جریان ولایتمداری مردم و شیعه‌گری امت اسلام را براندازی کند. با فتنه‌ها سعی می‌کردند نفوذ امام (ع) شکست برخورد و آنجا که موفق نمی‌شد، سعی می‌کردند با شهادت امام (ع) مشکل را حل کنند.

* مقاومت و راهبرد امام (ع) برای ما امروز هم یک راهبرد است. تعالی انقلاب اسلامی در یک عمر چهل ساله در استکبارستیزی به جایی رسیده است که منطقه پایلوت توانمندی سیاسی، نظامی و فرهنگی انقلاب و اسلام شده است که در حال نفوذ و سرایت به همه کره زمین است.

*امروز دشمن درصدد است که با همه قدرت و همه توطئه‌ها، این جریان را در صفحه کره زمین براندازی کند؛ دشمن نه تنها یک عرصه تعاملی می‌خواهد خود را مسلط کند، بلکه درصدد براندازی است و با همه قدرت نیز آماده است.

* راهبرد امام عسکری (ع) باید راهبرد و راهکار ما باشد. دشمن با هر وضعی در آن زمان توطئه می‌کرد ولی وجود مقدس امام عسکری (ع) همان نقشه دشمن را بر ضد دشمن و علیه دشمن برمی‌گردانند. وقتی امام(ع) را به زندان انداختند. ماموران عباسی به زندانبان دستور دارند منتهی درجه فشار را بر امام عسکری (ع) وارد کند به گونه‌ای که از فضای زندان شخصیت امام (ع) در جامعه مسئله‌دار شود. زندانبان نیز شریرترین و رذل‌ترین افراد را از نظر فکری و عملی در سلول امام (ع) وارد کرد که اینها باعث شکنجه و آزار امام (ع) شوند و برخوردها و حملات بر امام (ع) موجب حرکتی از سوی ایشان شود که انتشار آن امامت را مسئله‌دار کنند.

*بعد از مدتی برای ارزیابی شرایط، دیدند که این شریرترین و رذل‌ترین افراد شیعه امام (ع) شدند و دقیقا همان نقشه علیه دشمن برگشت یعنی امام (ع) نه تنها در برابر این توطئه آسیب ندیدند، بلکه آن نقشه بر دشمن برگشت و این دو نفر شریر و رذل جزو یاران امام شدند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اسلایدر اصلی , تله تایپ , خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه