زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۱۲/۴
» تله تایپ » نسل بعدی آیفون‌ها چه شکلی است
تاریخ انتشار : 2018/12/14 - 11:34
 کد خبر: 31465
 421 بازدید

نسل بعدی آیفون‌ها چه شکلی است

شواهدی که از سوی زنجیره تامین شرکت اپل بدست آمده و منتشر شده حاکی از آن است که نسل بعدی گوشی های آیفون ۲۰۱۹ سبک تر و باریک‌تر از نسخه‌های قبلی خواهند بود.

نسل بعدی آیفون‌ها چه شکلی است

تازه‌ترین گزارش‌ها نشان می‌دهد که حداقل یکی از گوشی‌های آیفون مدل ۲۰۱۹ تحت تاثیر نمایشگر جدید اولد ترکیب شده با ماژول تاچ، سبک‌تر و باریک‌تر از مدل‌های قبلی خواهد بود.

با اینکه به عقیده بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران، اپل معمولا تغییر و تحولات ظاهری کمی در گوشی‌های خود ایجاد می‌کند، اما حالا به نظر می‌رسد که این غول تکنولوژی به منظور جلب نظر و رضایت خیل عظیمی از کاربرانش می‌خواهد از نمایشگر اولد (OLED) لمسی و یکپارچه اپل استفاده کند که ساختار متفاوتی با صفحه نمایش‌های بکار رفته در گوشی‌های آیفون کنونی دارد. بدین ترتیب انتظار می‌رود این فناوری جدید در نمایشگر تغییرات جدیدی را در ظاهر، سایز و وزن آیفون‌های ۲۰۱۹ ایجاد کند و بواسطه آن تصور می‌شود حداقل یکی از آیفون‌های معرفی و عرضه شده در سال آینده میلادی باریک تر و سبک تر از نسخه های قبلی باشد.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده در وب سایت TechRadar، سامسونگ وظیفه تامین نمایشگر های اولد لمسی و یکپارچه اپل را برای گوشی های آیفون برعهده گرفته است.


برچسب ها : ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , فناوری
ارسال دیدگاه