زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۵/۲۳
» بین الملل » آیا ترامپ به توصیه های ملانیا توجه می کند؟
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۹:۰۴
 کد خبر: 31424
 206 بازدید

آیا ترامپ به توصیه های ملانیا توجه می کند؟

ملانیا ترامپ همسر رئیس‌جمهوری آمریکا در مصاحبه‌ای با رد انتقادات مردم و رسانه‌ها تاکید کرد همواره به انجام کاری مبادرت می‌کند که به "درستی" آن باور داشته باشد.

آیا ترامپ به توصیه های ملانیا توجه می کند؟

ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا پس از بازدید یک روزه از نیروها در پایگاهی در ویرجینیا روی عرشه یواس‌اس جورج هربرت واکر بوش با فاکس نیوز مصاحبه‌ کرد. این گفت‌وگو شماری از موضوعات مختلف شامل برخورد با انتقاداتی درباره همسرش دونالد ترامپ و خانواده‌اش پاسخ داد. گرچه اکثر پاسخ‌های او همراه با اطمینان و خونسردی داده شد اما ملانیا وقتی با سوالاتی درباره تلاش همسرش برای کسب دور دوم ریاست جمهوری مواجه شد، با محافظه‌کاری پاسخ داد.

او به جای پاسخ “بله” صریح گفت: معتقدم همسرم کار فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد و می‌خواهم کشورم همچنان عملکرد خوبی داشته باشد.

خبرنگار فاکس نیوز درباره موضوعات پیچیده‌تر نظیر محکومیت مایکل کوهن، وکیل شخصی سابق دونالد ترامپ سوالی مطرح نکرد. بخش دوم این مصاحبه پنج‌شنبه شب از این شبکه پخش می‌شود.

ملانیا ترامپ در بخشی از سخنانش تاکید کرد سخت‌ترین قسمت نقش او تعامل با “فرصت‌طلبانی است که از نام من یا نام خانواده من برای پیشبرد اهداف خودشان استفاده می‌کنند.” او این فرصت‌طلبان را “کمدین‌ها، روزنامه‌نگاران، مجری‌ها و نویسندگان کتاب” معرفی کرد. به گفته ملانیا مشکل این است که آنها درباره “تاریخ” می‌نویسند و این “صحیح” نیست.

او همچنین ابراز امیدواری کرد که رسانه‌های جهان به جای تمرکز روی شایعات از حقیقت استفاده کنند. همسر دونالد ترامپ در ادامه گفت: من هر آنچه را گمان کنم درست است، انجام می‌دهم. می‌دانم مورد سرزنش قرار خواهم گرفت، هم از جانب مردم و هم رسانه‌ها، اما هر کاری درست باشد انجام می‌دهم، همچنین هر کاری که احساس کنم برای کشورم و مردمم خوب است. برای همین است که گفته‌ام می‌خواهم با خودم صادق باشم و به خودم گوش کنم و هر روز زندگی معناداری داشته باشم.

به گفته ملانیا ترامپ “سیاست کار سختی است و شما به پوست خیلی کلفتی” نیاز دارید. خبرنگار فاکس نیوز سوالات متعددی درباره روابط ملانیا با دونالد ترامپ پرسید و او به روابط گرم خودشان در زمان آشنایی در سال ۱۹۹۸ اشاره کرد.

همسر رئیس‌جمهوری آمریکا همچنین درباره حضور دونالد ترامپ در انتخابات ۲۰۱۶ گفت: می‌دانستم که اگر شرکت کند، پیروز می‌شود.

او همچنین گفت با تمام گرفتاری‌ها تلاش‌ می‌کند تا در جریان اخبار قرار داشته باشد. ملانیا افزود: آنچه که رخ می‌دهد، پگیری می‌کنم و به همسرم توصیه‌ها و عقایدم را ارائه می‌دهم. گاهی اوقات او گوش می‌کند و گاهی گوش نمی‌کند. گاهی با لحن او موافق نیستم و این را به او می‌گویم.

او در پاسخ به اینکه دوست دارد رسانه‌های چه تصویری از دونالد ترامپ منتشر کنند، گفت: اینکه او هر روز برای مردم آمریکا مبارزه می‌کند. او می‌خواهد آنها را در مسیر صحیح جلو ببرد و این دشوار است زیرا گاهی رسانه‌ها می‌خواهند ضربه بزنند و بر منفی بودن تمرکز می‌کنند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : بین الملل , تله تایپ , خبر داغ
ارسال دیدگاه