زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۵/۲۵
» اقتصادی » قیمت ارز و سکه در بازار امروز
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۰:۰۰
 کد خبر: 31322
 399 بازدید

قیمت ارز و سکه در بازار امروز

بازار طلا و ارز تهران امروز با ریزش ناگهانی از لحظه بازگشایی آغاز شد اما تا بعدازظهر با رشد قیمت، بخشی از این کاهش ناگهانی تعدیل شد. سکه در کانال ۳.۵ میلیون تومانی است اما در مواردی به کانال ۳.۶ میلیون تومانی نیز راه یافته‌است و دلار که وارد کانال ۹ هزار تومانی شده بود، پس از ظهر به کانال ۱۰ هزار تومان بازگشت.

قیمت ارز و سکه در بازار امروز

روز گذشته روند کاهش قیمت‌ها که در هفته جاری جریان داشته‌است، ادامه یافت. امروز چهارشنبه ۲۱ آذرماه، بازار طلا و ارز پایتخت کار خود را با یک سقوط ناگهانی آغاز کرد و در ساعات اولیه در برابر افزایش یا کاهش قیمت مقاومت کرد. اما بعدازظهر قیمت‌ها روند صعودی به خود گرفتند و بخشی از ریزش ناگهانی اولیه را جبران کردند. با این وجود امروز همچنان قیمت‌ها در سطوحی پایین‌تر از نرخ‌های دیروز ایستاده‌اند.

سکه امامی (طرح جدید) روز گذشته نهایتاً با نرخ ۳ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان به کار خود پایان داد و امروز با نرخ ۳ میلیون ۵۳۰ هزار تومان بازگشایی شد. سکه ساعتی بعد به ۳ میلیون و ۵۲۵ هزار تومان هم رسید اما از ظهر با صعود قیمت سکه دوباره به کانال ۳.۶ میلیونی راه یافت. بعدازظهر نرخ سکه امامی دوباره به کانال ۳.۵ میلیون بازگشت و در لحظه تنظیم گزارش (حوالی ساعت ۴ بعدازظهر) سکه طرح جدید به ۳ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان رسیده‌است.

سکه بهار آزادی (طرح قدیم) امروز ۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، نیم‌سکه ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ربع‌سکه نیز ۱ میلیون و ۳۵ هزار تومان است. سکه گرمی نیز ۶۴۰ هزار تومان قیمت دارد.

مثقال طلای آب‌شده روز گذشته با نرخ ۱ میلیون و ۳۶۶ هزار تومان بسته شد و امروز هر مثقال طلای ۱۷ عیار با نرخ ۱ میلیون و ۳۲۴ هزار تومان کار خود را آغاز کرد در ادامه طلای آب‌شده نتوانست از این سطح پایین‌تر رود و حوالی ساعت ۴ بعدازظهر مثقال طلای آب‌شده به ۱ میلیون و ۳۴۹ هزار تومان رسیده‌است.

اونس طلا در بازار جهانی امروز اندکی کاهش یافت و به ۱۲۴۴ دلار رسید. در بازار داخلی گرم طلای ۱۸ عیار تا ۳۰۵ هزار تومان پایین رفت.

دلار آمریکا در بازار غیررسمی روز گذشته تا ۱۰ هزار و ۲۰۰ تومان عقب‌نشینی کرد و امروز از لحظه بازگشایی وارد کانال ۹ هزار تومانی شد اما بعدازظهر دوباره به کانال ۱۰ هزار تومانی بازگشت و حوالی ساعت ۴ بعدازظهر ۱۰ هزار و ۲۵۰ تومان رسید.

یورو امروز به میانه کانال ۱۱ هزار تومان و پایین‌تر از آن رفت و پوند انگلیس تا میانه کانال ۱۲ هزار تومان کاهش یافت. درهم امارات نیز در کانال ۲ هزار و ۷۰۰ تومان است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اقتصادی , بازار , تله تایپ , خبر داغ
ارسال دیدگاه