زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۵/۲۵
» اجتماعی » شهردار جدید مشهد توسط وزیر کشور انتصاب شد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۰
 کد خبر: 31065
 280 بازدید

شهردار جدید مشهد توسط وزیر کشور انتصاب شد

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور از امضای حکم انتصاب شهردار جدید مشهد از سوی وزیر کشور خبر داد.

شهردار جدید مشهد توسط وزیر کشور انتصاب شد

مهدی جمالی‌نژاد با بیان خبر فوق گفت: دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور حکم انتصاب محمدرضا کلایی – شهردار جدید مشهد – را امضا کرد.

وی اضافه کرد: بر اساس تبصره ۳ ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، انتصاب شهرداران در شهرهای با جمعیت بیشتر از ۲۰۰ هزار نفر و مراکز استان بنا به پیشنهاد شورای شهر و حکم وزیر کشور صورت می‌گیرد.

متن حکم دکتر رحمانی فضلی در خصوص انتصاب محمدرضا کلایی به این شرح است:

«در اجرای تبصره (۳) ذیل بند یک ماده (۸۰) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، مصوب ۱۳۷۵/۳/۱ با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر مشهد و نظر به تجارب ارزنده به موجب این حکم، جناب‌عالی را به سمت شهردار مشهد منصوب می‌کنم.

امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و با درنظر گرفتن صرفه و صلاح شهر و توزیع عادلانه خدمات و امکانات در مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری و به کارگیری خلاقیت و نوآوری در اداره امور شهر، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و سیاست‌های دولت تدبیر و امید میسر شود.

توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسوولیت محوله از خداوند متعال مسئلت دارد.»

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، محمدرضا کلایی در پی شمول قانون بازنشستگی برشهردار قبلی مشهد، از سوی شورای شهر به عنوان شهردار این کلانشهر انتخاب شد. وی پیش از این در سمت معاون مالی و اداری شهرداری مشهد خدمت می‌کرد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه