زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۵/۲۳
» اسلایدر دوم » فتنه مگان مرکل به جان برادران سلطنتنی افتاد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۵۱
 کد خبر: 31015
 1017 بازدید

فتنه مگان مرکل به جان برادران سلطنتنی افتاد

پیش از آنکه پرنس هری و مگان اعلام کنند که کاخ کنسینگتون را ترک خواهند کرد، گمانه‌زنی درباره تنش‌های سلطتنی بالا گرفته بود.

فتنه مگان مرکل به جان برادران سلطنتنی افتاد

به نقل از روزنامه the sun بین دو شاهزاده سلطنتنی زمانی شکرآب شد که شاهزاده ویلیام به برادر کوچک خود پرنس هری به کنایه گفت روابط او با همسرش خیلی سریع‌تر از حد معمول رشد کرده است.

پس از آن شاهزاده هری برادرش را متهم به فاصله انداخت از همسرش کرد و به او گفت که هیچ چیزی از گذشته مگان و شخصیت واقعی او نمی‌داند.

یک منبع آگاه گفت که پرنس ویلیام در یک مکالمه حضوری قصد تاکید بر پیوستن به خانواده سلطنتی را داشت و اینکه ازدواج با خانواده سلطنتی یک رویداد بزرگ است اما از آنجایی که شاهزاده هری هیچگونه انتقادی را نمی پذیرد و حمله به دیگران را تنها راه دفاع از همسرش می‌داند، برادر خود را متهم به مداخله در روابط خانوادگی خود کرد.

او پس از ازدواج با مگان در کنار خانواده برادرش در کاخ کنزینگتون مستقر شد اما اکنون تصمیم به ترک این کاخ را دارد.

به گفته یکی از کارکنان در خانواده سلطنتی، پس از مرگ شاهزاده دیانا در یک تصادف اتومبیل، پرنس هری و ویلیام بیشتر از قبل یکدیگر را حمایت کردند و به هم اعتماد داشتند اما بعد از ازدواج شاهزاده هری، او بیش از حد از مگان حمایت می‌کند زیرا در گذشته فرصت محافظت از مادرش را نداشته و ترس از دست دادن همسرش را دارد.

بنابراین علت تمامی این تنش ناشی از واکنش روانی پرنس هری است که از گذشته و بعد از مرگ مادرش با او همراه است اما از طرف دیگر گفته شده مگان و کیت همسران دو شاهزاده هم رابطه خوبی با هم ندارند و کمتر در مراسم ها مشترکند حضور می یابند.

پرنس هری


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اسلایدر دوم , جذاب ترین ها
ارسال دیدگاه