زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۱۲/۱۴
» اجتماعی » افزایش غلظت آلاینده‌ها در پایتخت
تاریخ انتشار : 2018/12/09 - 11:40
 کد خبر: 30808
 646 بازدید

افزایش غلظت آلاینده‌ها در پایتخت

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از افزایش غلظت آلاینده‌ها در هوای پایتخت طی فردا (۱۹ آذر) خبر داد.

افزایش غلظت آلاینده‌ها در پایتخت

حسین شهبازی اظهار کرد: پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده کاهش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز (۱۸ آذر) نسبت به روز گذشته است، به گونه‌ای که از سرعت باد کاسته می‌شود و برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه و در شبانگاه بارش پراکنده باران انتظار می‌رود.

وی با بیان اینکه این وضعیت جوی طی فردا (۱۹ آذر) کم و بیش ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: در برخی ساعات این روز وزش باد موثر پیش‌بینی می‌شود.

به گفته شهبازی دما هوا در پایتخت تا روز آینده روند کاهشی خواهد داشت.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه بر اساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا انتظار می‌رود طی امروز (۱۸ آذر) نسبت به روز گذشته افزایش در غلظت برخی آلاینده‌ها از جمله ذرات معلق مشاهده شود، گفت: با تداوم این شرایط احتمال می‌رود تا فردا بر غلظت برخی آلاینده‌ها به طور نسبی افزوده شود.

شهبازی در پایان با بیان اینکه کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص میانگین ۵۱ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار کرد: کیفیت هوای هم اکنون نیز با شاخص میانگین ۶۲ همچنان در شرایط سالم است.


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه