زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۰/۵/۹
» خبر داغ » کشتی‌گیران آمریکایی غایبین بزرگ مسابقات در ایران
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۵:۱۱
 کد خبر: 30039
 346 بازدید

مسابقات کشتی آزاد باشگاه‌های جهان

کشتی‌گیران آمریکایی غایبین بزرگ مسابقات در ایران

تیم تایتان مرکوری آمریکا غایب بزرگ رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان در ایران خواهد بود.

کشتی‌گیران آمریکایی غایبین بزرگ مسابقات در ایران

پنجمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان روزهای ۲۲ و ۲۳ آذرماه جاری در ایران و به میزبانی شهر بابل برگزار می‌شود و به احتمال فراوان شاهد حضور ۵ یا ۶ تیم خارجی در این رقابت‌ها خواهیم بود تا به همراه ۲ نماینده از ایران برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر بروند.

در حالیکه تنها ۱۰ روز تا آغاز این رقابت‌ها زمان باقیست، تیم تایتان مرکوری آمریکا که طی سال‌های گذشته با ترکیبی از بهترین نفرات کشتی آمریکا در این رقابت‌ها حاضر بوده است، قصدی برای حضور در ایران ندارد و غایب بزرگ این رقابت‌ها خواهد بود.

نماینده آمریکا در ۴ دوره گذشته این رقابت‌ها به یک عنوان قهرمانی و ۳ عنوان نایب قهرمانی دست یافت و مصاف کشتی‌گیران آمریکایی با کشتی‌گیران ایران در دیدارهای فینال دوره‌های گذشته تماشاگران زیادی را به سالن مسابقات می‌کشاند.

غیبت تیم آمریکایی در این رقابت‌ها در حالیست که گفته می‌شود مسئولان فدراسیون آمریکا به دلایل نامشخص هیچ درخواستی برای حضور در ایران ارائه نداده‌اند.

به احتمال فراوان تیم‌هایی از روسیه، گرجستان، ترکیه، اوکراین و …در این رقابت ها حاضر خواهند شد و مقدمات حضور آن‌ها نیز در ایران فراهم شده است.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه