باز محرم رسيد، ماه عزای حسين سينه ‌ی ما می ‌شود، كرب و بلای حسين كاش كه تركم شود غفلت و جرم و گناه تا كه بگيرم صفا، من ز صفای حسين
۱۴۰۰/۷/۷
» اجتماعی » یک ونیم تن انواع مواد مخدر در خاش کشف شد/ قاچاقچی ها به هلاکت رسیدند
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۰
 کد خبر: 29358
 155 بازدید

فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان خبر داد؛

یک ونیم تن انواع مواد مخدر در خاش کشف شد/ قاچاقچی ها به هلاکت رسیدند

فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از هلاکت ۲ سوداگر مرگ، دستگیری ۳ قاچاقچی و کشف یک تن و ۴۹۶ کیلو مواد افیونی در شهرستان خاش خبر داد.

یک ونیم تن انواع مواد مخدر در خاش کشف شد/ قاچاقچی ها به هلاکت رسیدند

سردار محمد قنبری گفت:پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خاش با کار گسترده اطلاعاتی یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی که به صورت مسلحانه با استفاده از خودرو‌های تیزرو قصد جا به جایی محموله سنگین مواد مخدر از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر، با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، قاچاقچیان را که در یکی از محور‌های روستایی شهرستان خاش با ۲ دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه پژو ۴۰۵ در حال جا به جایی مواد مخدر بودند، تحت نظر قرار دادند که سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین پلیس، با آن‌ها درگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این عملیات با آتش پر حجم تیم‌های عملیاتی پلیس، ۲ نفر از قاچاقچیان مسلح به هلاکت رسیدند و ۳ نفر از آنان دستگیر شدند.

سردار قنبری عنوان کرد: ماموران پلیس در پاک سازی منطقه درگیری و بازرسی از خودرو‌های متعلق به اعضا این باند، یک تن و ۴۲۵ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک، ۶۹ کیلو و ۷۶۸ گرم هروئین، یک کیلو و ۸۵۰ گرم سایر مواد مخدر، ۲ قبضه اسحله کلاش، ۱۰ تیغه خشاب حاوی ۱۸۱ فشنگ جنگی و یک دستگاه بی سیم کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به نقش تعیین کننده شهروندان در موفقیت‌های پلیس، از آن‌ها خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باند‌ها و فروشندگان مواد مخدر را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , حوادث , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه