باز محرم رسيد، ماه عزای حسين سينه ‌ی ما می ‌شود، كرب و بلای حسين كاش كه تركم شود غفلت و جرم و گناه تا كه بگيرم صفا، من ز صفای حسين
۱۴۰۰/۷/۷
» خبر داغ » دلسوزی علی پروین به حال بچه های خود!
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۲:۴۰
 کد خبر: 29319
 619 بازدید

پرسپولیس خیلی بهتر از این می‌شود

دلسوزی علی پروین به حال بچه های خود!

اسطوره پرسپولیسی‌ها نگران وضعیت تیم محبوبش است.

دلسوزی علی پروین به حال بچه های خود!

مصاحبه با علی پروین همیشه جذاب است. او خود را همواره حامی پرسپولیس می داند و تلاش می کند به بازیکنان این تیم روحیه بدهد اما این بار، حرف هایش با گذشته متفاوت است:

*بازی پرسپولیس مقابل تراکتورسازی را دیدید؟

بازی خوبی بود. نیمه دوم بهتر شد. چند موقعیت دیدیم اما گلی ندیدیم. حیف شد، این بازی باید چند تا گل رد و بدل می شد تا قشنگ شود. هر دو تیم هم به خاطر تماشاگران بازی کردند و همه کیف کردیم.

*به نظر می رسد پرسپولیس دچار بحران شده. شما قبول دارید؟

بحران و این حرف ها را قبول ندارم چون پرسپولیس در دو بازی گذشته اش ۴ امتیاز گرفته آن هم در حالی که بازیکن نداشت. این تیم فقط ۸، ۹ بازیکن دارد. نباید انتظاری داشت. نه دفاع راست تخصصی دارد و نه نیمکت نشین. سیامک اگر وینگر بازی کند، شانس گلزنی پرسپولیس بیشتر می شود. دفاع راست داشته باشند، این بازیکن نزدیک دروازه حریفان بازی می کند. بحران وقتی است که با این همه مشکل، نتوانند امتیاز بگیرند. الان که خیلی خوب پیش می روند.

*شما به مصدومیت ها اشاره کردید. فکر می کنید این مشکل برای پرسپولیس ادامه داشته باشد؟

ان‌شاءالله که بازیکنان پرسپولیس هر بازی که وارد زمین می شوند، در نهایت با سلامتی بیرون بیایند اما به هر حال بازیکنی که خسته شود، مصدوم خواهد شد. برانکو در این وضعیت چه کار کند؟ من واقعا به این بچه ها دست مریزاد می گویم. آفرین به غیرت شان. به خدا دلم برای آنها می سوزد چون این بچه ها گناه دارند. خسته شده اند و هیچ بازیکنی نیست که به جای شان وارد زمین شود. همه دعا می کنند هر چه زودتر این ۴ تا بازی تا پایان نیم فصل هم تمام شود و بازیکنان هم استراحت کنند.

*فکر می کنید در نیم فصل دوم شرایط پرسپولیس تغییر کند؟

صد در صد. چند بازیکن خوب به تیم می آید که هر کدام شان می تواند یک وزنه باشد. مهدی شیری دفاع راست را پر می کند، همان مهدی ترابی و سروش رفیعی هم عالی هستند. مهدی شریفی هم برای خط حمله می آید. من شنیدم که چند بازیکن دیگر هم به تیم اضافه می شوند. ان شاءالله پرسپولیس یک تکانی می خورد و خیلی بهتر از این خواهد شد. این تیم، ۵، ۶ بازیکن جدید می خواهد تا هم نیمکتش تقویت شود و هم در پست هایی که بازیکن از دست داده، شرایطش تغییر کند. من به پرسپولیس خیلی امیدوار هستم.

*و شانس قهرمانی برای این تیم قائل هستید؟

قهرمانی که… الان خیلی سخت شده. امسال چند تیم دیگر هم مدعی هستند به خصوص سپاهان، تراکتورسازی و پدیده که خیلی خوب جلو آمده اند ولی باز هم پرسپولیس شانس دارد. اگر این ۴ بازی هم به خیر بگذرد و بازیکنان جدید به تیم بیایند، همه چیز فرق خواهد کرد.

*علی آقا از لحاظ نتیجه گیری، وضعیت برانکو را چطور می بینید؟

برانکو که حرف ندارد. مربی خوب، با شخصیت و از نظر فنی عالی است. او خیال همه را راحت کرده و با همین آقای برانکو مطمئن باشید اتفاقات خوبی برای پرسپولیس می افتد.

*قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا را دیدید؟ چه نظری دارید؟

همه تیم های آسیایی سخت هستند. گروه آسان نداریم. امیدوارم پرسپولیس امسال هم موفق باشد. این تیم دیگر باتجربه شده و باید از تجربه اش استفاده کند.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی , گفتگو
ارسال دیدگاه