زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۰/۵/۲
» بانک و بیمه » مراسم اهدای جایزه جشنواره پایانه های فروشگاهی بانک گردشگری برگزار شد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۸
 کد خبر: 29015
 73 بازدید

مراسم اهدای جایزه جشنواره پایانه های فروشگاهی بانک گردشگری برگزار شد

مراسم اهدای یک دستگاه 207 به برنده جشنواره پایانه های فروشگاهی بانک گردشگری با حضور مدیران ارشد مجموعه بانک در محل سیتی سنتر اصفهان برگزار شد.

مراسم اهدای جایزه جشنواره پایانه های فروشگاهی بانک گردشگری برگزار شد

به گزارش تدبیر تازه نیوز و به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری در این مراسم که علاوه بر مدیران ارشد بانک ، کسبه و تجار سیتی سنتر و همچنین شرکت کنندگان در جشنواره حضور داشتند بر نقش مهم بانک گردشگری در توسعه کسب و کار و همچنین ایجاد فضای امن و راحت برای سهولت در بانکداری الکترونیک تاکید شد.

بر اساس این گزارش جشنواره پایانه‌های فروشگاهی بانک گردشگری با هدف ترویج خدمات این حوزه و رفع نیازهای صاحبان کسب‌وکار و در راستای ترویج خدمات گسترده بانک در حوزه پایانه‌های فروشگاهی و استفاده از ظرفیت‌های موجود برای کاهش استفاده از کاغذ در معاملات و ارائه خدمات به صاحبان کسب‌وکارها برگزار شد و البته این بانک در راستای توسعه خدمات ویژه به صاحبان کسب‌وکار، پیش از این نیز جشنواره‌های موفقی را در حوزه بانکداری الکترونیک و خدمات نوین پرداخت برگزار کرده است.

گفتنی است مرکز تجاری تفریحی سیتی سنتر اصفهان با حمایت بانک گردشگری و در جهت توسعه گردشگری کشور به مرحله بهره برداری رسیده و پیش بینی می شود با توسعه آن علاوه بر رونق بیشتر گردشگری در اصفهان گسترش بهبود فضای کسب وکار را نیز در این شهر شاهد باشیم.


برچسب ها : ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه