باز محرم رسيد، ماه عزای حسين سينه ‌ی ما می ‌شود، كرب و بلای حسين كاش كه تركم شود غفلت و جرم و گناه تا كه بگيرم صفا، من ز صفای حسين
۱۴۰۰/۷/۷
» بانک و بیمه » برندگان جوایز ششمین دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه بانک اقتصاد نوین جوایز خود را دریافت کردند
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۳
 کد خبر: 28936
 138 بازدید

برندگان جوایز ششمین دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه بانک اقتصاد نوین جوایز خود را دریافت کردند

برندگان جوايز ششمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصاد نوين جوايز خود را دريافت کردندبا برگزاري جشن اهداي جوايز ممتاز ششمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصاد نوين، برندگان خوش اقبال اين جشنواره جوايز خود را دريافت کردند.

برندگان جوایز ششمین دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه بانک اقتصاد نوین جوایز خود را دریافت کردند

به گزارش تدبیر تازه و به نقل از روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، در این مراسم، علیرضا بلگوری مدیرعامل بانک اقتصاد نوین ضمن تبریک به سپرده‌گذاران نیک اندیش و خوش اقبال این جشنواره گفت بانک اقتصاد نوین پیشینه بسیار خوبی در برگزاری جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه دارد و خوشبختانه با اعتماد مشتریان ششمین جشنواره این حساب‌ها نیز با اقبال بسیار خوب مشتریان همراه بود.
وی با اشاره به الزامات و شرایط در نظر گرفته شده از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در چگونگی مصرف منابع قرض‌الحسنه اظهار داشت: بانک اقتصادنوین در کنار سایر فعالیت‌های خود در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی نظیر مدرسه سازی و تجهیز مراکز درمانی عام‌المنفعه، تلاش نموده است منابع قرض‌الحسنه خود را صرفا در مواردی که نهاد ناظر پولی تعیین کرده است مصرف نماید که از جمله این مصارف می‌توان به تسهیلات ازدواج جوانان و اشتغال زایی کارفرمایان، مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) اشاره کرد.
وی با قدردانی و تشکر از مشتریان نیک اندیش بانک اقتصاد نوین برای مشارکت در این سنت انسان دوستانه ابراز امیدواری کرد بانک اقتصاد نوین بتواند همچون گذشته امانتدار خوبی برای سپرده‌گذاران و مشتریان خود باشد.
در این مراسم حسین خمامی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمانی بانک اقتصادنوین نیز با ارائه گزارشی از روند اجرایی ششمین دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه، با اشاره به اهمیت این سنت پسندیده و اثرات آن در جامعه گفت: این جشنواره از ابتدای خرداد ماه ۹۷ آغاز و تا پایان شهریور ماه ادامه داشت که به علت استقبال مشتریان مهلت شرکت در جشنواره تا ۲۷ مهرماه ۹۷ تمدید شد که پس از برگزاری مراسم قرعه‌کشی در پایان مهرماه ۹۷، امروز شاهد اهدای جوایز ممتاز جشنواره به مشتریان خوش اقبال آن هستیم.
خمامی تعداد کل برندگان این جشنواره را ۲۰ هزار ۸۸۵ نفر عنوان کرد و گفت جوایز نقدی همه برندگان به حساب آنها واریز شده و با اهدای جوایز ممتاز جشنواره عملاً جشنواره ششم با موفقیت به پایان رسید و تمام ضوابط تعیین شده از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری این جشواره اجرا شد.
گفتنی است در ششمین دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه بانک اقتصاد نوین که با هدف ترویج سنت پسندیده قرض‌الحسنه برگزار شد به پاس قدردانی از مشتریان نیک اندیش این بانک، ۱۷ سکه تمام بهار آزادی به یک نفر، به دو نفر هر کدام ۱۷ سکه نیم بهار آزادی، به سه نفر هر کدام ۱۷ سکه ربع بهار آزادی، به یک هزار و ۱۱۷ نفر هر کدام یک سکه ربع بهار آزادی و میلیاردها ریال جوایز نقدی به دیگر برندگان اعطا شد.
مشتریان ارجمند برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان مرکز ۲۴ ساعته ارتباط با مشتریان بانک اقتصاد نوین با شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.


برچسب ها : ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه