زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۰/۵/۱۱
» خبر داغ » رئال مادرید مقابل ایبار به راحتی تحقیر شد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۲۱:۱۰
 کد خبر: 28803
 439 بازدید

رئال مادرید مقابل ایبار به راحتی تحقیر شد

رئال مادرید در استارت دوباره لالیگا مقابل ایبار شکست سنگینی را تجربه کرد.

رئال مادرید مقابل ایبار به راحتی تحقیر شد

رئال پس از دو برد متوالی در لالیگا و با تثبیت جایگاه سولاری روی نیمکت به مصاف ایبار رده سیزدهمی آمده بود. در هشت بازی قبلی برابر ایبار، هفت برد به نام رئال ثبت شده بود و یک بازی نیز با تساوی خاتمه یافته بود.

بازی را میزبان بهتر آغاز کرد و همان دقیقه ۳ می توانست به گل برسد اما ضربه از راه دور تماشایی کیکه به تیر دروازه رئال برخورد کرد تا آه از نهاد هواداران ایبار بلند شود.

رئال یک دقیقه بعد به گل رسید اما داور گل زیبای بیل را به درستی آفساید اعلام کرد. شش دقیقه بعد کریم بنزما با گلر ایبار تک به تک شد ولی ضربه او را مدافع ایبار از روی خط بیرون کشید.

بازی متعادل دنبال می شد که ایبار به گل رسید. دقیقه ۱۶ پس از اینکه شوت سبایوس بلوکه شد، ایباری ها ضد حمله ای سریع را تدارک دیدند. روی همین حرکت اسکالانته توانست در چند قدمی دروازه، ایبار را پیش بیندازد. این گل ابتدا آفساید اعلام شد ولی کمک داور ویدیوئی گل را تایید کرد.

پس از این گل، رئال کار را هجومی تر دنبال کرد ولی قادر به خلق موقعیت گل نبود و این ایبار بود که بازهم روی ضدحملات خطرناک تر نشان می داد. یک ضربه کاشته از بیل در دقیقه ۳۵ که با واکنش عالی گلر ایبار راهی کرنر شد بهترین بخت کهکشانی ها برای به تساوی کشاندن بازی بود. در نهایت نیمه اول با برتری ایبار به اتمام رسید.

بر خلاف تصور، ایبار نیمه دوم را نیز بهتر آغاز کرد و انریک خیلی زود می توانست میزبان را به گل دوم برساند اما ضربه سر او با اختلاف اندکی راهی اوت شد.

دقیقه ۵۴ ایبار به گل دوم رسید. اشتباه اودریوسولا بیرون محوطه جریمه باعث شد توپ به کوکوریا، وینگر ایبار برسد و او هم انریک را صاحب توپ کرد تا ضربه او پس از برخورد با تیر دروازه به گل تبدیل شود.

روی همین صحنه اودریوسولا مصدوم شد و جای خود را به کارواخال داد.

دقیقه ۵۵ روی سانتر کارواخال و ضربه آسنسیو از چند قدمی دروازه رئال می توانست فاصله را کاهش دهد اما دروازه بان ایبار توپ را مهار کرد.

دقیقه ۵۷ در عین ناباوری ایبار به گل سوم هم رسید. بازهم سانتر کوکوریا از راست باعث شد توپ در دهانه دروازه به کیکه برسد و او هم ساده ترین کار را با یک بغل پا انجام داد.

رئال به طرز عجیبی قادر به واکنش دادن نبود و ایبار همچنان تیم مسلط میدان و تیمی بود که موقعیت های خطرناک را خلق می کرد.

دقیقه ۶۷ و ۶۹ رئال دوبار توسط بنزما خطرساز شد اما هر بار گلر ایبار موفق تر ظاهر شد.

دقیقه ۷۶ ایبار بازهم می توانست به گل برسد اما ضربه بیورن پای چارلز دیاز با واکنش کورتوا راهی کرنر شد. رئال همچنان تیمی بی برنامه و بدون روح نشان می داد.

در دقایق پایانی تلاش های رئال برای رسیدن به گل نتیجه نداد ضمن اینکه کورتوا و سیوهای او اجازه پرگل تر شدن شکست کهکشانی ها را ندادند تا در نهایت بازی با برتری ۳-۰ ایبار به اتمام برسد.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه