زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۰/۵/۷
» حوادث » دلیل احمقانه مرد آلمانی برای مسموم کردن غذای همکارانش!
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۴
 کد خبر: 28084
 113 بازدید

دلیل احمقانه مرد آلمانی برای مسموم کردن غذای همکارانش!

بنابر اظهارات مقامات قضایی، این فرد که در یک کارگاه ساخت قطعات و ماشین‌آلات فلزی کار می‌کرده متهم است در طول سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ در شهر محل کار خود، «اشلوس هولته-اشتوکنبروک» اقدام به آلوده کردن عمدی غذای همکاران خود با فلزات سنگین کرده است.

دلیل احمقانه مرد آلمانی برای مسموم کردن غذای همکارانش!

به گفته مقامات، فرد متهم به دفعات ظرف‌های غذا را از کوله‌پشتی و کیف‌های همکاران خود برمی‌داشته و پس از ریختن پودر حاوی جیوه و استات سرب در درون ساندویچ‌ها دوباره ظروف را به محل اصلی خود بازمی‌گردانده است.
مطابق اظهارات دادستان، متهم می‌خواسته «واکنش بدن انسان‌ها به مسموم شدن» را ببیند.
به گزارش یورونیوز، این ماجرا پس از آن فاش شد که یک کارگر کارخانه در ساندویچ خود پودر سفیدی یافت. وی بعد از آن‌که در روز دوم مشابه همین امر را مشاهده کرد مسئله را با مدیریت شرکت در میان گذاشت و فرد متهم توسط دوربین‌های کارگذاشته شده شناسایی شد.
پلیس در خانه متهم یک آزمایشگاه کوچک سیار یافته که ظاهرا در آن اقدام به تولید و ترکیب پودر‌های جیوه، کادیوم و سرب می‌کرده است.
دادگاه در کیفرخواست برای او اتهام‌های «شروع به قتل» و «قصد آسیب‌رسانی جدی و شدید فیزیکی» را قید کرده است. با این حال دادگاه جاری تنها سه مورد قربانی را شامل می‌شود که یکی از آن‌ها به دلیل آسیب مغزی در کماست و دو نفر دیگر دچار نقص کلیه شده‌اند.


برچسب ها : ,
دسته بندی : حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه