باز محرم رسيد، ماه عزای حسين سينه ‌ی ما می ‌شود، كرب و بلای حسين كاش كه تركم شود غفلت و جرم و گناه تا كه بگيرم صفا، من ز صفای حسين
۱۴۰۰/۷/۷
» اجتماعی » ریزش سنگ در جاده کرج – چالوس
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۳
 کد خبر: 27499
 205 بازدید

ریزش سنگ در جاده کرج – چالوس

رئیس پلیس راه البرز اعلام کرد که بارش برف و باران سبب ریزش سنگ درجاده کرج - چالوس شد لیکن خسارتی در پی نداشت.

ریزش سنگ در جاده کرج – چالوس

سرهنگ رضا گودرزی روز پنجشنبه افزود: این ریزش سنگ صبح امروز در محدوده سه راهی دیزین رخ داد که راهداران با همکاری پلیس راه بلافاصله این محدوده را از سنگ پاکسازی کرده و جاده کرج – چالوس باز است.

وی گفت: با توجه به بارش برف و باران، احتمال سقوط سنگ در مسیر های کوهستانی به ویژه جاده کرج- چالوس دور از انتظار نیست که پرهیز از سفرهای غیر ضروری در این مسیرها به رانندگان توصیه می شود.

رئیس پلیس راه البرز افزود: بیشترین مسیر احتمال سقوط سنگ درمحدوده امام چشمه تا کندوان در جاده چالوس است که رانندگان دراین محدوده توقف نکنند.

وی خاطرنشان کرد: اکنون درجاده کرج – چالوس درمحدوده کندوان بارش برف سبب کندی ترددها شده و درسایر محورهای استان شاهد بارش باران هستیم.

با توجه برودت هوا ، بارش باران و برف به ویژه در مناطق کوهستانی، رانندگان و مسافران قبل از سفر از وضعیت راه ها مطلع شوند.

رئیس پلیس راه البرز بیان داشت: اطمینان از سلامت فنی خودرو، سوخت کافی و همراه داشتن زنجیر چرخ مهم ترین توصیه ها برای پیشگیری از مشکلات سفر است.

وی گفت: رانندگان پیش از سفر از سالم بودن بخاری و برف پاک کن خودروی خود اطمینان حاصل کنند تا سبب حوادث احتمالی نشود.

گودرزی افزود: همچنین همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه های پلیس راه البرز به رانندگان است که باید مد نظرقراردهند.

وی یادآورشد: با توجه به مه آلود بودن هوای استان البرزمی طلبد رانندگان درموقع رانندگی فاصله طولی را رعایت کنند تا از بروز حوادث رانندگی جلوگیری شود.

رئیس پلیس راه البرز گفت: پلیس راه البرز با آمادگی کامل درتمام راه های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل های مورد نظرمستقر شده است .

استان البرز دارای یک هزار و۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان می باشد.

نیمی ازجاده ۱۶۰ کیلومتری کرج – چالوس درحوزه استان البرز ونیمی دیگر درحوزه استان مازندران است.
روزانه بیش از ۲۲۰ هزار وسیله نقلیه درراه های استان البرز تردد می کنند.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , حوادث
ارسال دیدگاه