باز محرم رسيد، ماه عزای حسين سينه ‌ی ما می ‌شود، كرب و بلای حسين كاش كه تركم شود غفلت و جرم و گناه تا كه بگيرم صفا، من ز صفای حسين
۱۴۰۰/۶/۲۷
» خبر داغ » دلیل ازدواج مرد ژاپنی با یک عروسک؛ دروغ نمی گوید، فریب نمی دهد. پیر نمی شود و هرگز نمی میرد!
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۸
 کد خبر: 27056
 284 بازدید

دلیل ازدواج مرد ژاپنی با یک عروسک؛ دروغ نمی گوید، فریب نمی دهد. پیر نمی شود و هرگز نمی میرد!

ازدواج مرد جوان ژاپنی با یک پاپ استار مجازی خبرساز شد. این مرد 35 ساله که به گفته خودش از فریبکاری زنان در دنیای واقعی خسته شده بود سرانجام تصمیم گرفت با عروسک این کارکتر معروف انیمیشنی که نامش "هاتسون میکو" است ازدواج کند.

دلیل ازدواج  مرد ژاپنی با یک عروسک؛ دروغ نمی گوید، فریب نمی دهد. پیر نمی شود و هرگز نمی میرد!

” آکیهیکو کندو” در تاریخ ۴ نوامبر در حضور حدود چهل نفر از مهمانانش جشن ازدواجش را برپا کرد. در جشن ازدواج او یکی از اعضای پارلمان ژاپن نیز حضور داشت.

مادر او از حضور در جشن ازدواج پسرش خودداری کرد و از برخی از اقوام نزدیک خود نیز خواست تا از حضور در این جشن خودداری کنند. انتشار خبر این ازدواج عجیب موجب حیرت بسیاری در ژاپن شد اما این جوان از همه کاربران خواست تا به این مسئله با ذهنی باز نگاه کنند.

او در مورد این ازدواج عجیب خود گفت : ” من در زندگی دنبال یک زن و عشق واقعی نبودم، چون چنین چیزی وجود ندارد و یافتن آن غیر ممکن است. این عروسک حسن های در برابر یک زن واقعی دارد. دروغ نمی گوید، فریب نمی دهد. پیر نمی شود و هرگز نمی میرد.”

این مرد ۳۵ ساله حدود ۲ میلیون ین ژاپن ( ۱۷۵۰۰ دلار آمریکا) برای جشن عروسی اش که در فروشگاهی در توکیو برگزار شد هزینه کرد. در یکی از تصاویری که منتشر شده است او در حالی که کت و شلوار سفید پوشیده و در کنار این عروسک نشسته است دیده می شود. همچنین یکی دیگر از تصاویر حلقه ازدواج این زوج و دیگری سوگند نامه ازدواج آنها را نشان می دهد.

کندو با انتشار پستی در صفحه توئیتر خود نوشت : ” امروز من با “میکو”، عروسک کاراکتر مجازی ازدواج کردم. من ۳۹ مهمان را به این جشن دعوت و یک مراسم ازدواج واقعی برگزار کردم. بسیاری برای ما آرزوی خوشبختی کردند. من می خوام از این طریق مراتب سپاسگزاری خودم را به آنها ابراز کنم.”


برچسب ها : ,
دسته بندی : خبر داغ
ارسال دیدگاه