باز محرم رسيد، ماه عزای حسين سينه ‌ی ما می ‌شود، كرب و بلای حسين كاش كه تركم شود غفلت و جرم و گناه تا كه بگيرم صفا، من ز صفای حسين
۱۴۰۰/۶/۲۷
» خبر داغ » پرواز ۳۳ ساعته یک ژاپنی برای تماشای فینال بی نتیجه ماند
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۷:۳۱
 کد خبر: 26650
 200 بازدید

پرواز ۳۳ ساعته یک ژاپنی برای تماشای فینال بی نتیجه ماند

ایسامو کاتو که برای تماشای فینال کوپا لیبرتادورس ۳۳ ساعت پرواز را تحمل کرد نتوانست به رویایش برسد.

پرواز ۳۳ ساعته یک ژاپنی برای تماشای فینال بی نتیجه ماند

به گزارش تدبیر تازه نیوز و به نقل از آس، دیدار رفت بوکاجونیورز و ریورپلاته در فینال کوپا لیبرتادورس دیشب (شنبه) به دلیل بارش شدید باران لغو شد. این اتفاق برای یک نفر خیلی گران تمام شد. ایسامو کاتو هوادار متعصب بوکا نتوانست دیدار نهایی را تماشا کند. طرفدار ژاپنی که از سال ۲۰۰۰ بازی‌های بوکا را دنبال می کند از توکیو به بوینس آیرس سفر کرد تا رویای خود یعنی فینال بوکا و ریور را در فینال کوپا لیبرتادورس تماشا کند.

او ۳۳ ساعت پرواز را تحمل کرد اما نتوانست به آرزویش برسد. ایسامو به خبرنگار آس گفت: باید برای رفتن به سرکار به کشورم بازگردم. نمی‌توانم در بوینس آیرس بمانم. سفر خیلی طولانی بود و نمی‌توانم از کارم بگذرم. از سال ۲۰۰۰ طرفدار بوکا هستم و همیشه بازی‌های این تیم را دنبال می‌کنم. در یک کارخانه بسته بندی مواد غذایی و پزشکی کار می‌کنم و نمی‌توانم کار خود رها کنم.

عشق ایسامو به بوکا با سفر این تیم به سرزمین ژاپن برای برگزاری فینال جام بین قاره‌ای رئال مادرید در سال ۲۰۰۰ آغاز شد. او پس از این بازی به یک هوادار متعصب تبدیل شد. ایسامو در پایان به خبرنگار آس گفت: همدیگر را در دوبی می‌بینیم.

هوادار ژاپنی اطمینان دارد بوکا برای هفتمین بار فاتح کوپا لیبرتادورس می‌شود و در جام جهانی باشگاه‌ها شرکت می‌کند.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه