باز محرم رسيد، ماه عزای حسين سينه ‌ی ما می ‌شود، كرب و بلای حسين كاش كه تركم شود غفلت و جرم و گناه تا كه بگيرم صفا، من ز صفای حسين
۱۴۰۰/۷/۷
» اجتماعی » سگ های بی صاحب تهران با همراهی گروهی از حامیان حیوانات جمع آوری می شوند
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۰:۵۵
 کد خبر: 25137
 329 بازدید

سگ های بی صاحب تهران با همراهی گروهی از حامیان حیوانات جمع آوری می شوند

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از روند زنده گیری سگ های بدون صاحب با همراه گروهی از حامیان حیوانات بازدید کرد.

سگ های بی صاحب تهران با همراهی گروهی از حامیان حیوانات جمع آوری می شوند

حمیدرضا تحصیلی در بازدید شبانه خود از روند زنده گیری حیوانات شهری در منطقه شهران، ضمن قدردانی از زحمات عوامل این امر، اظهار داشت: شهرداری بین دیدگاه مثبت و منفی پیرامون کنترل حیوانات بدون صاحب در شهر تهران قرار دارد به همین منظور در راستای رفاه حال شهروندان بهترین اقدام را جمع آوری این حیوانات می داند.

وی یادآور شد: این شرکت در راستای رفاه شهروندان در سطح شهر جمع آوری و نگهداری این حیوانات در محیطی امن و مطمئن را در دستور کار خود دارد.

تحصیلی به حضور گروه های طرفدار حیوانات در محل زنده گیری سگ های بدون صاحب اشاره کرد و گفت: این شرکت در نظر دارد در راستای کمک به محیط زیست و حمایت از حیوانات به خصوص سگ ها از کمک گروه های حامی حیوانات استفاده کند و بعد از جمع آوری، این گروه را در جریان روند نگهداری حیوانات قرار دهد.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، مدیرعامل شرکت ساماندهی تاکید کرد: گروه‌های حامی حیوانات دوست دارند که این موجودات را به صورت آزادانه در خیابان و در کنار خود داشته باشند اما باید پذیرفت که بیشتر مردم از این موجودات بی آزار می ترسند و مدام به ما شکایت می کنند به همین دلیل نمی‌توانیم آنها را در سطح شهر رها کنیم.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه