زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۴/۶
» تله تایپ » مجتبی ذوالنوری : فساد و تبعیض پدر اعتقادات مردم را درآورده است
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۵
 کد خبر: 21898
 128 بازدید

مجتبی ذوالنوری : فساد و تبعیض پدر اعتقادات مردم را درآورده است

مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مهم‌ترین خطری که انقلاب را تهدید می‌کند سلب اعتماد مردم است گفت: فساد و تبعیض است که پدر اعتقادات مردم را درآورده، در حالی که هیچ زمانی در دوران انقلاب کمبودها مردم را ناامید نکرده است.

مجتبی ذوالنوری : فساد و تبعیض پدر اعتقادات مردم را درآورده است

به گزارش تدبیر تازه نیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام المسلمین مجتبی ذوالنوری ظهر امروز در همایش جوان مومن انقلابی که به همت بسیج دانشجویی استان قم در پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار شد، با تاکید بر اینکه جوان مومن انقلابی به دنبال تکلیف است اظهار کرد: عشق ولایت رمز ماندگاری و پیروزی ما در دوران دفاع مقدس بود چراکه در این دوران کسی بنده پول، دنیا، آقازادگی و… نبود و تنها عشق ولایت، جوانان را در مسیر دفاع قرار داد.

وی تکلیف‌گرایی را در حوزه‌های مختلف شخصی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و… مهم خواند و تصریح کرد: در طول تاریخ کسانی که تکلیف‌گرا بودند سرآمد جامعه شدند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تفاوت‌های انقلاب با تغییر و اصلاحات گفت: انقلاب یعنی بر هم ریختن ساختارها و بنیان‌ها؛ هر انقلابی با آرمان‌هایش شناخته می‌شود و آرمان‌گرایی که رهبری تاکید می‌کنند معنی تام و تمام انقلابی گری است. پایبندی به آرمان‌ها انقلابی گری است و از مهم‌ترین اصول آن را می‌توان ولایت‌مداری دانست.

مجتبی ذوالنوری بیان کرد: آفتی که در انقلاب‌ها نفوذ کرده و آنها را متلاشی می‌کند انحراف رهبران یا انحراف انقلابیون و جدا شدن از مسیر رهبری است؛ هرجا پیوند امام و امت به وجود آمد جامعه اسلامی پیشرفت کرد و هرجا مردم پشت سر امام حرکت نکرده و یا از امام جدا شدند جامعه اسلامی با مشکل روبه رو شد.

مجتبی ذوالنوری با تاکید بر اینکه تبلیغات و جنگ روانی یکی از ابزارهای دشمن برای جدا کردن مردم از رهبر است گفت: به همین خاطر است که همواره تاکید داریم که در مقابل جنگ نرم و عملیات روانی دشمن باید بصیرت داشت تا بتوانیم کارآیی مطلوبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: عمروعاص با امکانات عملیات روانی علی(ع) را خانه‌نشین کرد؛ در گذشته ابزار جنگ روانی بیشتر بود یا امروز، قطعا امروز ولی با همان ابزار و امکانات ببینید با علی(ع) چه کردند. با تبلیغات پِهن شتر عایشه را برای مردم مقدس و خوشبو کردند؛ آیا امروز دشمن نمی‌تواند افراد منفور را برای مردم خوشبو کند و با تبلیغات چهره‌های زشت سیاسی را خوشرنگ جلوه دهد؟

ذوالنوری با تاکید بر اینکه امروز دشمن در فضای مجازی با تمام امکاناتش به جنگ اعتقادات و باورهای جوانان آمده است تصریح کرد: امروز دشمن با عملیات روانی علیه‌ ارزش‌های ما فعالیت می‌کند؛ تشکیک در توانمندی‌ها و اهداف ولی فقیه، تشکیک در اینکه ما باید از رهبر تبعیت کنیم در حالی که برخی همچون قضیه مسجد ضرار امام را مقابل رهبری مطرح می‌کنند هدف دشمن است. در صدر اسلام نیز برخی دم از سنت زدند تا مقابل امام بایستند در حالی که رهبری همان امام(ره) است.

مجتبی ذوالنوری اضافه کرد: پشت سر امام حاضر ایستادن هزینه دارد به همین خاطر مردم به دنبال امام قبل هستند تا بتوانند آنطور که خودشان می‌خواهند تفسیرش کنند. اگر کسی در زمان حیات پیامبر مقابل ایشان می‌ایستاد مشرک می‌شد ولی کسانی که مقابل علی(ع) ایستادند حکم از پیامبر داشتند؛ در زمان امام(ره) هم اگر کسی مقابل ایشان می‌ایستاد اگر آیت‌الله هم بود مهر درباری به او می‌خورد اما امروز کسانی مقابل رهبری می‌ایستند که تقدیرنامه و مهر از امام دارند و همین است که تشکیک در مردم ایجاد کرده است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق روایتی از امام رضا(ع) تبعیت از امام وقت به معنی ولایت‌پذیری است اظهار کرد: برخی دم از امام(ره) می‌زنند تا رهبری را نفی کنند در حالی که رمز موفقیت ما در دوران دفاع مقدس تبعیت بی چون و چرا از امام بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سوالات برخی از دانشجویان، با بیان اینکه مهم‌ترین خطری که انقلاب را تهدید می‌کند سلب اعتماد مردم است گفت: فساد و تبعیض است که پدر اعتقادات مردم را در آورده است در حالی که هیچ زمانی در دوران انقلاب کمبودها مردم را ناامید نکرده است.

مجتبی ذوالنوری بیان کرد: تعداد مدیرانی که در کشور با اخلاص کار کرده و فاسد نیستند چندین برابر کسانی است که حتی بعضا در مظان اتهام فساد هستند ولی در اذهان عمومی طوری جلوه داده شده که این جریان برعکس است.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه