وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۳/۲۴
» بانک و بیمه » موسسه اعتباری ملل؛ میزبان همایش استراتژی های نوین در بازاریابی خدمات بانکی
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۸:۴۶
 کد خبر: 20828
 1019 بازدید

موسسه اعتباری ملل؛ میزبان همایش استراتژی های نوین در بازاریابی خدمات بانکی

موسسه اعتباری ملل؛ میزبان همایش استراتژی های نوین در بازاریابی خدمات بانکی

موسسه اعتباری ملل؛ میزبان همایش استراتژی های نوین در بازاریابی خدمات بانکی

به نام بینای مطلق

همایش استراتژی های نوین در بازاریابی خدمات بانکی به میزبانی موسسه اعتباری ملل در هتل پارس مشهد درحال برگزاری است.
این همایش که از دیروز ۱۹ مهر آغاز شد و تا امروز ۲۰ مهرماه هم ادامه دارد ، میزبان مهمانانی چون اعضای محترم هیئت مدیره ، مدیر عامل گرانقدر ، قائم مقام ارجمند و معاونین و روسای ادارات ، مناطق ، حوزه ها و شعب سراسر کشور می باشد.
مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن مجید به همراه صلوات خاصه امام رضا(ع) آغاز شد
و بعد از آن هم پخش کلیپ و سرود موسسه اعتباری ملل در سالن آمفی تئاتر هتل پارس مشهد مقدس مقابل دید میهمانان گرامی قرار گرفت . بیانیه افتتاحیه توسط رئیس اداره بازاریابی قرائت شد ، پس از آن مجری همایش نوید بخش اجرای برنامه ی دیدنی تواشیح شد .
در این مراسم افراد برجسته ی نیروی انتظامی هم حضور گرمی داشتند و سخنرانی رئیس اجرایی پلیس پیشگیری ناجا جناب سرهنگ هاشمی هم در رابطه با همکاری ناجا با موسسات مالی و بانک ها بسیار مفید واقع شد ، در نهایت هم از زحمات ایشان و همکاران شان تقدیر به عمل آمد .
بخش مهم این همایش نیز سخنرانی مدیر عامل محترم موسسه اعتباری ملل حضرت حجه الاسلام والمسلمین جوادی بود که با سخنان ارزشمند و راهکارهای عملی خود در جهت حمایت از تولید داخلی بسیار موثر واقع شدند .
و بعد از آن هم میهمانان حاضر شاهد صحبت های قائم مقام موسسه جناب آقای مروجی بودند که تکمیل کننده بخش قبل بود.
در انتها هم با اجرای مجدد گروه تواشیح مراسم رنگ و بوی دیگری به خود گرفت و میهمانان هم برای اقامه نماز ، استراحت و صرف نهار به بیرون از سالن اجتماعات هدایت شدند تا پس از این وقفه شاهد قسمت دوم این همایش در روز اول خود باشند.


برچسب ها : ,
دسته بندی : بانک و بیمه , خبر داغ
ارسال دیدگاه