زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۳/۳۱
» خبر داغ » از رکورشکنی حسینی در لیگ ایران تا قیمت دو میلیون یورویی بیرانوند
تاریخ انتشار : 2018/10/12 - 11:48
 کد خبر: 20771
 360 بازدید

از رکورشکنی حسینی در لیگ ایران تا قیمت دو میلیون یورویی بیرانوند

یک سایت ترکیه ای با معرفی مجید حسینی به عنوان گرانترین فروش این فصل لیگ ایران،‌ علیرضا بیرانوند را گرانترین بازیکن حال حاضر لیگ ایران دانست.

از رکورشکنی حسینی در لیگ ایران تا قیمت دو میلیون یورویی بیرانوند

به گزارش تدبیر تازه نیوز و به نقل از gazetedamga، ترابزون اسپور ترکیه بعد از جام جهانی روی به بازیکنان ایرانی آورد و توانست وحید امیری و سید مجید حسینی را به خدمت بگیرد. امیری البته با مصدومیت در بدو ورود به ترابزون روبرو شد و به همین خاطر تاکنون نتوانسته برای تیمش گلزنی کند ولی حسینی که با کشمکش زیاد در نهایت به ترابزون اسپور پیوست، در خط دفاع عملکرد بسیار خوبی داشته است و باعث شده تا تیم او از ۵ بازی اخیر خود ۱۳ امتیاز کسب کند.

باشگاه برای جذب حسینی ۶۰۰ هزار دلار پرداخت کرد که این رقم بالاترین قیمتی است که یک بازیکن از لیگ ایران به تیم دیگری در این فصل رفته است. این در حالی است که باشگاه شارلوا برای علی قلی زاده ۳۰۰ هزار یورو پرداخت کرد. همچنین مهدی ترابی نیز از این تیم با ۹۶ هزار یورو با تیم پرسپولیس قرارداد امضا کرد.

همچنین گرانترین بازیکن فعلی در لیگ ایران نیز باید علیرضا بیرانوند باشد. بازیکنی که موفق شد پنالتی کریستیانو رونالدو را در جام جهانی مهار کند و ۶ بار نیز در لیگ قهرمانان آسیا موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده، حدود ۲ میلیون یورو قیمت دارد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه