زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۴/۹
» اقتصادی » روند نزولی قیمت طلا و ارز در بازار ادامه دارد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۸:۰۷
 کد خبر: 20154
 153 بازدید

روند نزولی قیمت طلا و ارز در بازار ادامه دارد

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد با کاهش 680 هزار تومانی نسبت به روز گذشته به زیر 4 میلیون تومان رسید.

روند نزولی قیمت طلا و ارز در بازار  ادامه دارد

امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شد و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با کاهش ۶۲۶ هزار تومانی به ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

همچنین هر قطعه نیم سکه بهار آزادی یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون تومان و هر قطعه سکه گرمی ۶۲۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش نزدیک به ۷۰ هزار تومانی نسبت به دیروز ۳۳۴ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۱۹۹دلار معامله می‌شود.

امروز د قیمت یورو ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان، قیمت پوند ۱۷ هزار و ۳۰۴ تومان و قیمت درهم امارات ۳۶۲۴ تومان شد. قیمت یورو در مرکز مبادلات ارزی ۴۸۴۲ تومان اعلام شده است درحالی که نرخ این ارز  به ۱۴ هزار و پانصد تومان رسیده است.

در معاملات رسمی، قیمت درهم امارات نیز ۱۱۴۳ تومان ثابت مانده است درحالی که قیمت این ارز در بازار آزاد ۳۶۲۴ تومان است؛ ضمن اینکه پوند انگلیس نیز در مرکز مبادلات ۵۴۰۹ تومان قیمت خورده درحالی که این ارز  بیش از ۱۷ هزار تومان فروخته می شود.

به گزارش تسنیم، بر اساس بخشنامه دولت، اعلام قیمت دلار در بازار آزاد ممنوع است بنابراین در این گزارش، نرخ دلار حذف شده است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اقتصادی , بازار , تله تایپ , خبر داغ
ارسال دیدگاه