زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۰/۷/۲۹
» اقتصادی » خودروی رنویی که قرار بود جای پراید را بگیرد + عکس
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۲۱:۵۸
 کد خبر: 20019
 631 بازدید

خودروی رنویی که قرار بود جای پراید را بگیرد + عکس

این رنو قرار است به عنوان یک نسخه ارزان و اقتصادی مطرح شده و در سطح انبوه تولید شود. رنو اعلام کرده این مدل در سال 2019 به فروش خواهد رسید.

خودروی رنویی که قرار بود جای پراید را  بگیرد + عکس

در چند سال اخیر، رنو در هر نمایشگاه و رویداد بزرگ خودرویی مدل‌های مفهومی نفس‌گیری را ارائه کرده است. مفهومی‌هایی که قرار است زبان طراحی آینده این خودروسازی بوده و در حال حاضر به اندازه کافی عجیب به نظر می‌رسند. اما این بار در پاریس ۲۰۱۸ این خودروسازی مدلی نزدیک به واقعیت با کد تجاری K-Ze را نیز در معرض دید عموم قرار دارد که قرار است یک محصول تمام الکتریکی از سوی فرانسوی‌ها برای بازار چند سال آینده باشند.

این رنو قرار است به عنوان یک نسخه ارزان و اقتصادی مطرح شده و در سطح انبوه تولید شود. رنو اعلام کرده این مدل در سال 2019 به فروش خواهد رسید.

رنو امید زیادی به موفقیت این خودرو در عرصه تجاری دارد و شکل و شمایل کراس‌اوور آن نیز می‌‌تواند در این زمینه نقش ایفا کند.
این رنو قرار است به عنوان یک نسخه ارزان و اقتصادی مطرح شده و در سطح انبوه تولید شود. رنو اعلام کرده این مدل در سال ۲۰۱۹ به فروش خواهد رسید.

شکل و طراحی این خودرو شباهت زیادی به کپچر‌های کنونی رنو دارد. پیش‌بینی می‌شود حرف لاتین k در این خودرو مخفف مدل “کوئید” رنو باشد. در اصل ما با یک کوئید تمام الکتریکی رنو در آینده روبه‌رو هستم.

K-Ze با هر بار شارژ باتری، ۲۵۰ کیلومتر مسافت را پشت سر می‌گذارد و می‌توان آن را از طریق برق خانگی نیز شارژ کرد.
از جمله تجهیزات K-Ze مفهومی می‌توان به سیستم اطلاعات سرگرمی‌ای اشاره کرد که دسترسی به سرویس‌های ارتباطی، سیستم ناوبری و دوربین حرکت عقب را میسر می‌سازد.

رنو K-Ze توسط شرکت خودروسازی e-GT که حاصل همکاری نیسان و دانگ‌فنگ است، در چین عرضه می‌شود.
کراس‌اور کامپکت K-Ze ابتدا در چین عرضه و سپس به‌صورت جهانی فروخته خواهد شد.

منبع: عصر ایران


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اقتصادی , انتخاب سردبیر , خبر داغ , خودرو
ارسال دیدگاه