زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۲/۳۱
» حمل و نقل » گفتگو با مترو طرحی برای دریافت نظرات مسافران متروی تهران
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۴
 کد خبر: 19921
 723 بازدید

گفتگو با مترو طرحی برای دریافت نظرات مسافران متروی تهران

شركت بهره برداري متروي تهران و حومه در نظر دارد تا به منظور ارتقا سطح خدمات رساني در اين ناوگان، نسبت به جمع آوري نظرات و پيشنهادات شهروندان و مسافران گرامي اقدام كند.

گفتگو با مترو طرحی برای دریافت نظرات مسافران متروی تهران

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه چهارشنبه های هر هفته با اجرای طرحی با عنوان “گفتگو با مترو” در ایستگاه های منتخب مترو، از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۶ بعدازظهر آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات مسافران محترم است.
این شرکت قصد دارد تا در راستای تکریم بیشتر به نظرات شهروندان محترم پیشنهادات آنها را دریافت و در صورت اجرایی بودن، اقدام نماید.
این طرح چهارشنبه این هفته(۱۸ مهرماه ۹۷)، در دوازده ایستگاه منتخب آغاز به کار می کند تا با بهره گیری از پیشنهادات شهروندان محترم، نواقص مرتفع و ایده های خلاق شهروندی را در جهت بهبود عملکرد به کار گرفته شوند.
مسافران محترم می‌توانند چهارشنبه های هر هفته به میزهای مستقر در ایستگاه‌های تئاتر شهر، امام خمینی(ره)، صادقیه، گلشهر، شادمان، کرج، فرهنگسرا، دروازه دولت، شهید نواب صفوی، تجریش، شهرری و شهید بهشتی که پرسنل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در آن حضور دارند، مراجعه و نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را ارائه دهند.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : حمل و نقل
ارسال دیدگاه