زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۲/۲۷
» اقتصادی » ریزش قیمت‌ها در بازار سکه و دلار ادامه دارد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۲۲:۴۴
 کد خبر: 18705
 161 بازدید

ریزش قیمت‌ها در بازار سکه و دلار ادامه دارد

دیروز طوفانی ترین روز بازار طلا و ارز در امسال بود، ولی امروز از لحظه بازگشایی بازار صبح قیمت ها شروع به ریزش کرد و در بازار عصر هم همین منوال در حال ادامه است.

ریزش قیمت‌ها در بازار سکه و دلار ادامه دارد

بازار طلا و ارز  ریزش قیمت ها را تجربه می کند. به گزارش سایت اتحادیه طلا؛ قیمت‌ها در بازار طلا و ارز به رقم زیر درحال دست به دست شدن است:
سکه امامی به قیمت ۵ میلیون و ۱۷۱ هزار تومان رسید است که از قیمت دیشب ۲۶۰ هزار تومان کمتر شده و از آخرین قیمت صبح ۹۵ هزار تومان کمتر شده است.
سکه بهار آزادی در رقم ۵ میلیون ۱۰هزار تومان در حالا داد و ستد است که از دیشب ۳۵۰ هز ار تومان و از آخرین قیمت صبح ۱۵۰ هزار تومان ارزانتر شده است.
نیم سکه به قیمت ۲ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان رسید که از دیشب ۶۰ هزار تومان ریزش داشت و قیمت انتهای بازار صبح را ۲۰ هزار تومان کاهش داده است.
ربع سکه قیمت ۱ میلیون و ۴۵۲ هزار تومان را برای خود به ثبت رساند واین یعنی از دیشب تغییر خواصی نداشته ولی رقم انتهای بازار صبح را ۱۰ هزار تومان افزایش داده است.
سکه گرمی با رقم ۷۰۰ هزار تومان معامله میشود و این یعنی نسبت به صبح و نسبت به دیشب تغییر محسوسی نداشته است.
طلای ۱۸ عیار هم نسبت به دیشب کاهش قابل توجهی نشان داد و با ریزش ۵۷ هزارو ۹۵۰ تومانی نسبت به دیشب و ریزش حدود ۲۴ هزار تومانی نسبت به بازار صبح؛ هم اکنون با قیمت ۴۹۱ هزار و ۵۰۰ تومان برای هر گرم ارزش گذاری میشود.

بازار ارزها هم در همین منوال عمل کرد و ریزش های قابل توجی را به ثبت رساند.
دلار با کاهش ۱ هزار و ۱۰۸ تومانی نسبت به آخرین قیمت دیشب و عدم تغییر محسوس نسبت به آخرین قیمت بازار صبح هم اکنون با قیمت ۱۹ هزار و ۱۴۴ تومانی رد و بدل میشود.
یورو نیز، نسبت به قیمت آخر دیشب ۱ هزار و ۳۹۵ تومان کاهش داشت، و هم اکنون قیمت ۲۰ هزار و ۵۳۷ تومان را برای خود به ثبت رسانده.
پوند نیز، نسبت به قیمت روز گذشته ۱ هزار و ۵۳۰ تومان کمتر شد و با ۲۳ هزار و ۶۰ تومان معامله می‌شود.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اقتصادی , بازار , خبر داغ
ارسال دیدگاه