باز محرم رسيد، ماه عزای حسين سينه ‌ی ما می ‌شود، كرب و بلای حسين كاش كه تركم شود غفلت و جرم و گناه تا كه بگيرم صفا، من ز صفای حسين
۱۴۰۰/۷/۲۶
» اجتماعی » ضرورت اصلاح در تولید بخاری های گازسوز خانگی
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۴
 کد خبر: 17913
 742 بازدید

ضرورت اصلاح در تولید بخاری های گازسوز خانگی

امروزه بخاری‌های گازی نیز همانند سایر اقلام و تجهیزات مورداستفاده روزمره با تغییرات بنیادی ازنظر ظاهری و ساختاری مواجه شده‌اند.به‌کارگیری […]

ضرورت اصلاح در تولید بخاری های گازسوز خانگی

امروزه بخاری‌های گازی نیز همانند سایر اقلام و تجهیزات مورداستفاده روزمره با تغییرات بنیادی ازنظر ظاهری و ساختاری مواجه شده‌اند.به‌کارگیری فناوری‌های نوین و ساختار جدید موجب گردیده که نسل جدید بخاری علاوه بر ایمن بودن مصرف بسیار پایین‌تری نسبت به بخاری‌های نسل گذشته داشته باشد.

مدیر عامل  گروه صنعتی پیروی «  بخاری شوکت» مسوولیت‌های اجتماعی ، نیاز مستمر جامعه امروز به محصولات دوستدار محیط ‌زیست و کاهش مصرف انرژی را از نکات  حایز اهمیت در به کارگیری  فناوری نوین بخاری ها دانست.

احمد پیروی با اشاره به اهمیت بهینه مصرف کردن انرژی گفت: گرچه ایران صاحب غنی‌ترین منابع گاز طبیعی است. اما حفظ این منابع برای نسل‌های آینده، رسالتی است که بر دوش نسل حاضر است. بیشترین میزان گاز طبیعی کشور در بخش گرمایش خانگی مصرف می شود که باید با بهره‌گیری از سیستم های جدید در بخاری‌ها، این مصرف را به حداقل ممکن برسانیم.

وی افزود: در ارتباط با اصلاحات ضروری  بخاری های گازسوز باید به نکاتی  از جمله *تأمین هوای موردنیاز برای احتراق از خارج ساختمان  *انتقال گازهای حاصل از احتراق به بیرون ساختمان  *کاهش مصرف گاز  *کسب بالاترین گرید انرژی در بخاری های دودکش دار هرمتیک a*سیستم کنترل الکترونیکی هوشمند و امکان برنامه‌ریزی سالیانه زمان‌های فعالیت بخاری (روز – ساعت)  توجه داشته باشیم.


برچسب ها :
دسته بندی : اجتماعی , شهری
ارسال دیدگاه