وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۴/۳
» اجتماعی » ساعت کاری دستگاه‌های دولتی تهران شناور شد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۲۱:۴۱
 کد خبر: 17777
 104 بازدید

ساعت کاری دستگاه‌های دولتی تهران شناور شد

با اجرای طرح ساعت کاری شناور در دو هفته نخست مهرماه تاخیر کارمندان دستگاه‌های دولتی تا ساعت ۹ برای رساندن فرزندان به مدارس، مجاز قلمداد خواهد شد.

ساعت کاری دستگاه‌های دولتی تهران شناور شد

سید ضیاءالدین صبوری   سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران با اشاره به بخشنامه ریاست جمهوری درخصوص شناور شدن ساعت کاری دستگاه‌های دولتی گفت: در این بخشنامه آمده است با توجه به آغاز سال تحصیلی و در جهت مدیریت سفر‌های شهری و کاهش حجم ترافیک در معابر و شریان‌های اصلی، به دستگاه‌های اجرایی دولتی و بانک‌ها از اول تا ۱۵ مهر ماه یعنی به مدت دو هفته اجازه داده شده در صورتی که کارمندان برای رساندن فرزندان خود به مدرسه و مراکز تحصیلی تا ساعت ۹ صبح تاخیر داشتند، این تاخیر والدین مجاز قلمداد شود.

وی افزود: در این بخشنامه اضافه شده است که در صورت لزوم، دستگاه‌های دولتی می‌توانند این تاخیر را به عنوان مرخصی قلمداد کنند و ساعت کاری شناور را اجرا نمایند.

صبوری تاکید کرد: این بخشنامه ساعت کاری شناور شامل بانک‌ها، وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های دولتی شهر تهران می‌شود.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه