زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۲/۳۱
» اجتماعی » تکمیل طرح جامع آب خام شهر تهران در سال جاری/ تملک ۲۰ باغ برای اضافه شدن به فضای سبز پایتخت
تاریخ انتشار : 2024/04/20 - 12:38
 کد خبر: 168793
 21 بازدید

رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران خبر داد

تکمیل طرح جامع آب خام شهر تهران در سال جاری/ تملک ۲۰ باغ برای اضافه شدن به فضای سبز پایتخت

رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران از تکمیل تدوین طرح جامع آب خام شهر تهران در سال جاری خبر داد.

تکمیل طرح جامع آب خام شهر تهران در سال جاری/ تملک ۲۰ باغ برای اضافه شدن به فضای سبز پایتخت

به گزارش ایسنا، مهدی پیرهادی در آیین افتتاح و بهره برداری از ۲۷ پروژه شهری منطقه ۲ که در قالب یکصد و هفدهمین پویش امید و افتخار برگزار شد، گفت: برای سال ۱۴۰۳  حدود بیش از ۳ هزار میلیارد تومان به حوزه آب و پساب و روان‌آب در بودجه دیده شده است. این بودجه به غیر از توسعه فضای سبز و ایجاد بوستان ها است. بعد از انقلاب ۳۱ برابر توسعه فضای سبز و ایجاد بوستان ها را در شهر تهران داشتیم‌. تملک ۲۰ باغ برای اضافه شدن به فضای سبز شهر تهران در برنامه است. همچنین در سال ۱۴۰۲ دو میلیون و پانصد هزار اصله درخت غرس شده است.

وی افزود: تدوین طرح جامع آب خام شهر تهران موضوع مهمی بود که برای آبیاری فضای سبز و مدیریت آن، ضرورت داشت که تدوین این طرح جامع، در سال جاری تکمیل می‌شود.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه با همکاری یکی از دانشگاه‌ها، در ۱۵ ماه آینده یک سیاهه انتشار جدید در حوزه آلودگی هوا منتشر می شود، گفت: برقی سازی خودروها، اتوبوس و تاکسی های برقی قطعا به آلودگی هوا کمک می کند که البته در این مدت تخریب هایی در این زمینه انجام شده که البته مدیران شهری باید اقدامات سازنده و مفید خود را ادامه دهند و نسبت به تخریب‌ها در زمینه برقی سازی ناوگان توجهی نکنند.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه