زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۱/۳۰
» اجتماعی » رژیم غاصب و جعلی صهیونیست باید هزینه کاری که انجام داده را بدهد
تاریخ انتشار : 2024/04/02 - 15:21
 کد خبر: 168309
 59 بازدید

عضو شورای شهر تهران:

رژیم غاصب و جعلی صهیونیست باید هزینه کاری که انجام داده را بدهد

عضو شورای شهر تهران گفت: رژیم غاصب و جعلی صهیونیست باید هزینه کاری که انجام داده را بدهد.

رژیم غاصب و جعلی صهیونیست باید هزینه کاری که انجام داده را بدهد

به گزارش ایسنا، مهدی پیرهادی در دویست و بیست و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در قالب تذکری با اشاره به حضور خودجوش مردم در میدان فلسطین در روز گذشته و درخواست مردم از وزارت امور خارجه، سپاه و مسئولین کشور برای پاسخگویی مناسب به حملات گفت: شاید اگر روزی که سردار سلیمانی به شهادت رسیدند، پاسخ مناسب تری داده می شد امروز شاهد تهدید حمله از سوی رژیم صهیونیستی نبودیم و چنین جسارت هایی نمی کردند.

وی افزود: اسرائیل پلیدترین و ضعیف ترین کشوری است که در دنیا عرض اندام می کند. این رژیم غاصب به دنبال کشتن زنان و کودکان است و تا امروز بیش از ۳۰ هزار زن و کودک را به خاک و خون کشیده است.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه وزارت امور خارجه باید با جدیت بیشتری این موضوع را پیگیری کند، تأکید کرد: دولت هایی که داعیه دار حقوق بشر هستند، کدامیک با حمله به سفارتخانه‌ها و قتل عام کسانی که در این فضا حضور دارند، موافقند؟ این سکوت یک پیام روشن برای تمام کشورهاست.

وی ادامه داد: این رژیم غاصب و جعلی باید هزینه کاری که انجام داده را بدهد و این هزینه باید به اندازه‌ای سنگین باشد که اسرائیل فکر نکند که می تواند بزند و برود و ماجرا تمام می شود. ما منتظر پاسخ دولتمردان هستیم و باید در زمان مناسب پاسخی مناسب و قاطع داده شود.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه