زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۱/۳۰
» اجتماعی » آغاز ویژه برنامه‌های برج میلاد از نخستین روز ماه رمضان
تاریخ انتشار : 2024/03/03 - 13:53
 کد خبر: 167299
 31 بازدید

مدیرعامل شرکت برج میلاد خبر داد

آغاز ویژه برنامه‌های برج میلاد از نخستین روز ماه رمضان

مدیرعامل شرکت برج میلاد از آغاز ویژه برنامه‌های این برج از نخستین روز ماه مبارک رمضان خبر داد.

آغاز ویژه برنامه‌های برج میلاد از نخستین روز ماه رمضان

به گزارش ایسنا، عباس حیدری در تشریح نرخ بلیت بازدید از برج میلاد در جمع خبرنگاران گفت: سال گذشته نرخ بلیت بازدید سکوی دید باز ۸۰ هزار تومان و بازدید از کل طبقات ۱۲۰ هزار تومان بود که امسال این ارقام به ترتیب به ۱۰۰ هزار تومان و ۱۸۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد و برای اولین بار نرخ بلیت بازدید از گنبد آسمان به همراه تمامی طبقات ۳۰۰ هزار تومان تعیین شد.

وی ادامه داد: به این ترتیب برای سال آینده حدود ۲۵ درصد افزایش قیمت در بلیت بازدید از سکوی دید باز و ۵۰ درصد برای سایر طبقات در نظر گرفته شده و تفکیک طبقه گنبد آسمان نیز به دلیل محدودیت‌های فنی این کار انجام شده است.

مدیرعامل شرکت برج میلاد در خصوص نرخ رستوران‌گردان در برج میلاد نیز گفت: این مجموعه دست بهره‌بردار است و نرخ‌گذاری آن برغاساس مصوبات اتحادیه انجام می‌شود. در حقیقت شهرداری جا را اجاره می‌دهد و دستگاه‌های نظارتی بر نرخ‌گذاری آن نظارت می‌کند.

حیدری در خصوص ارائه تخفیف به اقشار مختلف برای بلیت بازدید از برج میلاد اظهار کرد: برای فعالان حوزه گردشگری ۳۰ درصد، برای خانواده شهرداری تهران، خبرنگاران و فعالان ورزشی ۵۰ درصد، دانشجویان و دانش آموزان ۵۰ درصد، ایثارگران و جانبازان بدون محدودیت خانواده و مددجویان بهزیستی و کمیته امداد نیز ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص رعایت حجاب در مجموعه برج میلاد تصریح کرد: وظیفه ما فضاسازی محیطی است که این کار انجام شده و در حوزه تذکر لسانی نیز همکاران ما در این بخش این کار را به خوبی انجام می‌دهند، اما در مورد عدم ارائه خدمات این کار باید توسط دستگاه قضایی و انتظامی انجام شود و ما آمادگی همکاری را در این حوزه داریم.

مدیرعامل شرکت برج میلاد تأکید کرد: برنامه‌های برج میلاد از نخستین روز ماه مبارک رمضان از ساعت ۹ صبح تا ۲ بامداد آغاز می‌شود.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه