زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۱/۳۰
» اجتماعی » پیگیری پرونده حادثه فوت پاکبان توسط شورای شهر تهران
تاریخ انتشار : 2024/02/27 - 11:42
 کد خبر: 167136
 46 بازدید

پیگیری پرونده حادثه فوت پاکبان توسط شورای شهر تهران

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به حادثه تلخ فوت برای یکی از نیروهای پاکبان شهرداری منطقه ۲، اعلام کرد: پرونده فوت این پاکبان توسط مجموعه انتظامی و قضایی در حال پیگیری است و اعضای شورای شهر نیز آن را به صورت مدام پیگیری می‌کنند.

پیگیری پرونده حادثه فوت پاکبان توسط شورای شهر تهران

به گزارش ایسنا، علیرضا نادعلی امروز در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات قهرمان شهر، گفت: این مسابقات با مشارکت شهروندان ۳۵۳ محله شهر تهران و با حضور بانوان و آقایان در ۱۰ رشته برگزار شد و  در قالب این مسابقات برندگان در مناطق مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت مناطق ۱، ۲۰ و ۱۸ به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند. این مسابقات همچنین در ۱۵ کلانشهر تهران در رده بالاتر برگزار شد و در ادامه نیز تهران، اصفهان و رشت به عنوان استان‌های برتر انتخاب شدند.

وی با اشاره به حادثه تلخ برای یکی از نیروهای پاکبان شهرداری منطقه ۲ گفت: در ماه گذشته یکی از همکاران ما از بالای یک پل سقوط کرده و جان باخت. ضمن تسلیت به خانواده این عزیز و سایر همکارانش باید اعلام کرد که پرونده فوت این پاکبان توسط مجموعه انتظامی و قضایی در حال پیگیری است و اعضای شورای شهر تهران نیز آن را به صورت مدام پیگیری می‌کنند.

نادعلی تصریح کرد: قطعاً ما قدر همکاران خدوم به ویژه همکاران پاکبان خود را می‌دانیم و همانطور که گفته شد ابعاد مختلف این حادثه را پیگیری خواهیم کرد و کارگران ما که در راه خدمت جان خود را از دست می دهند شهید خدمت محسوب می شوند.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه