زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۱/۳۰
» اجتماعی » کشف ۲۰۰ کیلوگرم مواد محترقه و ترقه در متروی تهران
تاریخ انتشار : 2024/02/27 - 11:40
 کد خبر: 167132
 46 بازدید

کشف ۲۰۰ کیلوگرم مواد محترقه و ترقه در متروی تهران

رئیس پلیس متروی تهران از کشف ۲۰۰ کیلوگرم مواد محترقه غیرمجاز و پرخطر در مترو در روزهای منتهی به چهارشنبه آخر سال و دستگیری ۲۰ نفر در این رابطه از ابتدای اسفند تاکنون، خبر داد.

کشف ۲۰۰ کیلوگرم مواد محترقه و ترقه در متروی تهران

به گزارش ایسنا، سرهنگ عباس کرمی در توضیح این خبر گفت: در پی افزایش حمل مواد محترقه در ایستگاه‌های متروی تهران در آخرین ماه سال، گشت‌زنی‌های هدفمند برای پیشگیری از حمل این نوع مواد محترقه توسط مأموران مستقر در ایستگاه‌های مترو افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه پلیس مترو نیز همانند پلیس پایتخت در خصوص مواجهه با خطرات احتمالی حمل مواد محترقه با مجرمان برخورد قانونی می‌کند، افزود: مأموران انتظامی مستقر در ایستگاه مترو موفق به دستگیری ۲۰ متهم، کشف ۲۰۰ کیلوگرم مواد محترقه غیرمجاز و تعداد ۲۰ هزار ترقه شدند. متهمان پس از شناسایی در مترو و تشکیل پرونده، برای اخذ دستور قضائی به دادسرا معرفی شدند.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، رئیس پلیس متروی تهران با اشاره به اینکه پلیس و سایر نیروهای مسئول در این زمینه تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرند، تا امنیت مردم و مسافران به خطر نیفتد خاطرنشان کرد: مردم در این زمینه رسالت بسیار مهمی بر عهده دارند. با توجه به اینکه سن اکثر افراد دستگیر شده زیر ۲۰ سال بود، باید خانواده‌ها بیشتر از فرزندان خود مراقبت کنند.


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه