زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۱۲/۱۳
» اجتماعی » عرضه میوه شب عید از۱۰ اسفند در میادین میوه و تره‌بار/ ذخیره‌سازی ۱۰۰ تن خرما برای ماه رمضان
تاریخ انتشار : 2024/02/12 - 13:16
 کد خبر: 166629
 29 بازدید

سرپرست سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران اعلام کرد

عرضه میوه شب عید از۱۰ اسفند در میادین میوه و تره‌بار/ ذخیره‌سازی ۱۰۰ تن خرما برای ماه رمضان

سرپرست سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران با اشاره به خرید و ذخیره‌سازی ۲۵۰۰ تن سیب و ۱۲۰۰ تن پرتقال برای عرضه شب عید، گفت: همچنین برای ماه مبارک رمضان هم ۱۰۰ تن خرما ذخیره‌سازی شده است.

عرضه میوه شب عید از۱۰ اسفند در میادین میوه و تره‌بار/ ذخیره‌سازی ۱۰۰ تن خرما برای ماه رمضان

به گزارش ایسنا، مهدی بختیاری زاده با اشاره به ذخیره‌سازی و عرضه میوه شب عید اظهار کرد: همچنین برای ماه مبارک رمضان هم ۱۰۰ تن خرما ذخیره سازی شده است و امکان افزایش نیز وجود دارد. قیمت آن نیز با توجه به پروتکل ستاد تنظیم بازار باید ۱۵ درصد زیر قیمت عرضه در سطح شهر باشد که تلاش می‌کنیم تا قیمت پایین تر از پروتکل ستاد تنظیم بازار باشد.

وی با بیان اینکه تا پایان سال ۱۴ بازار میوه و تره بار افتتاح می‌شود، گفت: توسعه کمی و کیفی خدمات‌رسانی اولویت سال ۱۴۰۳ است که افزایش کیفیت محصولات و لوازمی که مردم در آرامش باشند را شامل می‌شود.

بر اساس گزارش سایت شهر، سرپرست سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران در پایان خاطرنشان کرد: میزان عرضه مواد پروتئینی با توافقاتی که انجام شده در حال حاضر افزایش پیدا کرده و در ایام نوروز نیز این روند ادامه پیدا خواهد کرد و به حد کافی عرضه انجام خواهد شد. در مورد میوه نیز خریدهای لازم انجام و ذخیره‌سازی صورت گرفته است، به طوری که از ۱۰ اسفند به تدریج این میوه‌ها در سطح میادین میوه و تره‌بار عرضه خواهد شد.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه