زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۲/۲۷
» بانک و بیمه » اعلام میزان واگذاری سرمایه گذاری های بورسی و املاک مازاد بانک رفاه کارگران
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۷:۴۲
 کد خبر: 16506
 159 بازدید

اعلام میزان واگذاری سرمایه گذاری های بورسی و املاک مازاد بانک رفاه کارگران

میزان واگذاری سرمایه گذاری های بورسی و املاک مازاد بانک رفاه کارگران طی سال های 1396 و 1397 بالغ بر 11000 میلیارد ریال بوده است.

اعلام میزان واگذاری سرمایه گذاری های بورسی و املاک مازاد بانک رفاه کارگران

به گزارش تدبیر تازه نیوز و به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، از این میزان در سال ۹۶ مبلغ ۵۶۷۸ میلیارد ریال سرمایه گذاری بورسی و مبلغ ۱۱۰۸ میلیون ریال املاک مازاد بوده است. در سال ۹۷ و تا تاریخ ۱۴ شهریور ماه نیز این میزان واگذاری در حوزه سرمایه گذاری بورسی مبلغ ۲۶۴۸ میلیارد ریال و در حوزه املاک مازاد ۱۵۱۳ میلیارد ریال بوده است.
بر اساس این گزارش آگهی مزایده دوم سراسری املاک مازاد و تملیکی بانک رفاه در تاریخ های ۱۳۹۷.۶.۴ و ۱۳۹۷.۶.۱۱ در روزنامه های کثیرالانتشار( اطلاعات ، همشهری) منتشر و نتایج این مزایده در تاریخ ۱۳۹۷.۶.۲۰ مشخص شد.
عمده سرمایه گذاری های بورسی بانک رفاه کارگران از محل تهاتر بدهی های مجموعه سازمان تأمین اجتماعی به این بانک بوده است به ترتیبی که طی سال های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۷ مبلغ ۹۵۱۹۳ میلیارد ریال سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار از سوی سازمان تأمین اجتماعی به بانک رفاه واگذار شده است.
گفتنی است کمیته واگذاری سرمایه گذاری ها و بهینه سازی پرتفوی بورسی بانک رفاه کارگران با برگزاری جلسات هفتگی موضوع واگذاری سهام شرکت های بورسی با رعایت عدم کاهش سطح عمومی قیمت‌ها، شاخص بورس و حفظ حقوق سهامداران را به طور جدی در دستور کار قرار داده است.


برچسب ها :
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه