زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۲/۲۹
» بانک و بیمه » نوجوان ۱۳ ساله تهرانی برنده جایزه ویژه جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین شد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۲
 کد خبر: 16478
 119 بازدید

نوجوان ۱۳ ساله تهرانی برنده جایزه ویژه جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین شد

نوجوان 13 ساله تهراني برنده جايزه ويژه جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين شدجوايز برندگان نهمين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين - بهار 97- به برندگان آن اهدا شد.

نوجوان ۱۳ ساله تهرانی برنده جایزه ویژه جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین شد

به گزارش تدبیر تازه نیوز و به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در نهمین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین که با استقبال خوب مشتریان همراه بود یک جایزه پانصد میلیون ریالی و پنجاه جایزه پنج میلیون ریالی به قید قرعه به دارندگان کارت‌های هدیه این بانک اهدا شد.
جایزه ویژه پانصد میلیون ریالی این دوره از جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین به عرفان میرزایی نوجوان ۱۳ ساله تهرانی تعلق گرفت که این جایزه طی مراسمی با حضور مدیران ارشد این بانک به وی اهدا شد.
گفتنی است جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین به صورت فصلی برگزار و در پایان هر فصل دارندگان کارت‌های هدیه این بانک با حداقل مانده ۲۵۰ هزار ریال، در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند.
در همین راستا، دهمین دوره این جشنواره تا پایان تابستان ۹۷ ادامه خواهد داشت که برندگان آن در مهر ماه سال جاری معرفی خواهند شد.
مشتریان گرامی می‌توانند برای آگاهی از شرایط جشنواره و مشاهده امتیاز کارت‌های خود به آدرس اینترنتی https://micard.enbank.ir و یا بخش جشنواره کارت هدیه در تارگاه اصلی بانک به آدرس اینترنتی www.enbank.ir مراجعه نمایند و با ثبت شماره ۱۶ رقمی کارت هدیه در قسمت محاسبه امتیاز، در صورت برنده بودن، نوع جایزه و در غیر این صورت، امتیاز فعلی کارت هدیه مورد نظر را مشاهده نمایند.
همچنین کارشناسان مرکز ۲۴ ساعته ارتباط با مشتریان این بانک با شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ پاسخگوی سوالات هموطنان عزیز در این رابطه هستند.


برچسب ها : ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه