باز محرم رسيد، ماه عزای حسين سينه ‌ی ما می ‌شود، كرب و بلای حسين كاش كه تركم شود غفلت و جرم و گناه تا كه بگيرم صفا، من ز صفای حسين
۱۴۰۰/۷/۲۶
» اجتماعی » ترافیک پرحجم و سنگین در محورهای هراز و چالوس/ افزایش تصادف‌ها در دو روز گذشته
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۵
 کد خبر: 15550
 164 بازدید

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تشریح کرد:

ترافیک پرحجم و سنگین در محورهای هراز و چالوس/ افزایش تصادف‌ها در دو روز گذشته

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور گفت: در دو روز گذشته تصادف‌های قابل توجهی در محورهای مواصلاتی کشور رخ داده و توصیه می‌شود تا رانندگان حتما سرعت مطمئن را رعایت کنند.

ترافیک پرحجم و سنگین در محورهای هراز و چالوس/ افزایش تصادف‌ها در دو روز گذشته

سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین وضعیت راه‌های کشور اظهار کرد: امروز هم شاهد روند ادامه سفرهای تابستانی هستیم و از ابتدای صبح حجم ترافیک قابل توجهی را در محورهای مواصلاتی شاهد هستیم. بر همین اساس در طول محور جنوب به شمال کرج-چالوس ترافیک پرحجم را شاهد هستیم و در ابتدای محور نیز ترافیک سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور اضافه کرد: در طول محور جنوب به شمال محور هراز نیز ترافیک پرحجم است. همچنین در محدوده‌های پایانه شهید کلانتری و پل فردیس در آزاد راه قزوین-کرج ترافیک، سنگین است.

وی در مورد مداخلات جوی در محورهای مواصلاتی نیز اظهار کرد: در ارتفاعات محورهای اردبیل مه‌گرفتگی را شاهد هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به اینکه در دو روز گذشته تصادف‌های قابل توجهی رخ داده است گفت: به رانندگان توصیه موکد می‌کنیم که حتما سرعت مطمئنه را رعایت کنند.

سرهنگ رحمانی با اشاره به دو تصادف در شب گذشته گفت: ساعت ۲۲:۱۲ شب گذشته در کیلومتر ۱۴۰ محور یزد-طبس در خراسان جنوبی یک دستگاه وانت مزدا با یک دستگاه کامیون بنز تصادف کرد که این حادثه یک فوتی و ۵ مجروح به جای گذاشت. در این حادثه راننده مزدا به دلیل عدم توجه به جلو مقصر شناخته شد. همچنین ساعت ۳:۳۰ بامداد امروز نیز یک دستگاه اتوبوس اسکانیا که با ۲۵ سرنشین از تهران به سمت زاهدان در حال حرکت بود، در کیلومتر ۳۰ محور رفسنجان-کرمان از جاده خارج شد که این حادثه هم منجر به مجروح و بستری شدن دو نفر از سرنشینان شد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه