زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۱۲/۱۴
» خبر داغ » شکست والیبال ایران برابر آمریکا در شب استراحت ستاره ها
تاریخ انتشار : 2018/09/07 - 14:04
 کد خبر: 15394
 192 بازدید

شکست والیبال ایران برابر آمریکا در شب استراحت ستاره ها

تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدارش در تورنمنت چهارجانبه اسلوونی با نتیجه سه بر صفر برابر آمریکا شکست خورد.

شکست والیبال ایران برابر آمریکا در شب استراحت ستاره ها

تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضوری قدرتمند در رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ آماده می کند پس از قهرمانی در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی، امروز(پنج شنبه) از ساعت ۲۳:۴۵ نخستین دیدارش را در تورنمنت چهارجانبه لیوبلیانا اسلوونی، برابر آمریکا برگزار کرد و در پایان در حالی که ایگور کولاکوویچ از ابتدا به بازیکنان با تجربه استراحت داد و تنها از نفرات جوانتر و ذخیره بهره گرفت نتیجه را سه بر صفر به آمریکا واگذار کرد.

در این بازی کولاکوویچ یک ترکیب کاملا جدید و جوان را به زمین فرستاد و تقریبا به همه ستاره ها از جمله معروف، موسوی و عبادی پور استراحت داد و محمد طاهر وادی، فرهاد قائمی، امیر حسین توخته، صابر کاظمی، محمد جواد معنوی نژاد و سامان فائزی را از ابتدا به میدان فرستاد اما در سوی مقابل جان اسپرا برای آمریکا کریستینسن، اندرسون، راسل ، ساندر، هولت و شوجی را در ترکیب اولیه قرار داد و در نهایت آمریکا موفق شد ست های بازی را با امتیاز های ۱۸-۲۵، ۱۵-۲۵ و ۲۲-۲۵ به سود خود تمام کند.

والیبالیست های ایران در ادامه دیدار هایشان در تورنمنت اسلوونی باید فردا(جمعه) از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف میزبان برود و در آخرین‌ بازیش روز شنبه از ساعت ۲۳:۴۵ رو در روی کانادا قرار می گیرد.

هم‌چنین در نخستین دیدار این تورنمنت، شاگردان کواچ در تیم‌ ملی اسلوونی دست به کار بزرگی زدند و موفق شدند با حساب سه بر یک از سد کانادا بگذرند.

تیم‌ملی والیبال ایران که در رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ با تیم های بلغارستان، لهستان، کوبا، فنلاند و پورتوریکو هم‌ گروه است باید بیست و یکم شهریور در نخستین دیدارش از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف پورتوریکو برود.


برچسب ها : ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه