زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۲/۴
» اجتماعی » مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم فراخوانده شدند
تاریخ انتشار : 2018/09/05 - 18:55
 کد خبر: 15278
 232 بازدید

مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم فراخوانده شدند

سازمان وظیفه عمومی ناجا،همه مشمولان دارای مدرک تحصیلی ;کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ 19 شهریور را دریافت کرده اند به خدمت سربازی فراخواند.

مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم فراخوانده شدند

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همه مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ 19 شهریور 97 دریافت کرده‌اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس+10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت کرده و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
در این اطلاعیه آمده است، مشمولان ساکن تهران بزرگ باید ساعت 6 صبح روز دوشنبه مورخ 19 شهریورماه 1397 و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت 7 صبح تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده است، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
گفتنی است، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.
شایان ذکر است: همه افراد مذکور می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام همراه داشته باشند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه