زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۵/۲۲
» تله تایپ » فرمانده هوانیروز ارتش: کوچک‌ترین حرکت دشمنان، سخت‌ترین پاسخ‌ها را می‌گیرد
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۱:۵۰
 کد خبر: 150931
 52 بازدید

فرمانده هوانیروز ارتش: کوچک‌ترین حرکت دشمنان، سخت‌ترین پاسخ‌ها را می‌گیرد

امیر سرتیپ خلبان قربانی گفت: امروز هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان قوی‌ترین یگان بالگردی خاورمیانه نقش بسیار مهمی در برهم زدن معادلات نظامی دشمنان دارد.

فرمانده هوانیروز ارتش: کوچک‌ترین حرکت دشمنان، سخت‌ترین پاسخ‌ها را می‌گیرد

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان یوسف قربانی، فرمانده هوانیروز ارتش در جلسه جهاد تبیین که در جمع فرماندهان و کارکنان پایگاه پنجم هوانیروز مشهد مقدس برگزار شد، با تأکید بر لزوم تبیین حقایق در کشور به نقشه‌های شوم دشمنان اشاره کرد و گفت: جهاد تبیین یکی از نیازهای اساسی امروز جامعه است و درست انجام ندادن آن می‌تواند نتایج زیان‌باری را به وجود بیاورد.
وی افزود: به طور کلی جهاد تبیین برای دشمنان ما خطرآفرین است زیرا توطئه‌های آن‌ها را نقش بر آب می‌کند، در نتیجه وظیفه و تکلیف همه ما با ابزار جهاد تببین، مقابله با دسیسه‌های شوم دشمنان است.
فرمانده هوانیروز ارتش با اشاره به این که امروز هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان قوی‌ترین یگان بالگردی خاورمیانه نقش بسیار مهمی در برهم زدن معادلات نظامی دشمنان دارد، اظهار کرد: دشمنان ما می‌دانند که اگر بخواهند کوچکترین حرکتی بکنند، با سخت‌ترین پاسخ‌ها مجازات خواهند شد.


برچسب ها : ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه