زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۴/۷
» اسلایدر اصلی » اورژانس: هر آن احتمال فروریختن ساختمان متروپل آبادان وجود دارد/ تمام آوار ۱۰ طبقه در یک طبقه جمع شده
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۹
 کد خبر: 150331
 84 بازدید

اورژانس: هر آن احتمال فروریختن ساختمان متروپل آبادان وجود دارد/ تمام آوار ۱۰ طبقه در یک طبقه جمع شده

سخنگوی سازمان اورژانس کشور با اشاره با استقرار ۵۰ دستگاه آمبولانس و آماده‌سازی ۱۰۰ تخت در بیمارستان‌ها، گفت: وضعیت همه مصدومان به جز یک نفر، مساعد است.

اورژانس: هر آن احتمال فروریختن ساختمان متروپل آبادان وجود دارد/ تمام آوار ۱۰ طبقه در یک طبقه جمع شده

مجتبی خالدی اظهار کرد: تا این لحظه ۳۳ نفر از هم‌وطنان آبادانی در حادثه ریزش ساختمان متروپل دچار مصدومیت شده‌اند که توسط همکاران ما به بیمارستان‌ها منتقل شدند. بر اساس گفته شاهدان عینی و با توجه به اینکه ساختمان در طبقات منفی پر تردد بود است، احتمال داده می‌شود که ۵۰ نفر زیر آوار باشند.

وی در پاسخ به اینکه چقدر احتمال زنده ماندن افراد گرفتار در زیر آوار وجود دارد؟ گفت: با توجه به تجربه ساختمان پلاسکو، آن زمان نیز این چنین نگرانی‌هایی داشتیم اما با توجه به اینکه در متروپل تمام آوار ۱۰ طبقه در یک طبقه تجمع پیدا کرده است، کار آواربرداری خیلی سخت است.
سخنگوی اورژانس: هر آن احتمال فروریختن ساختمان متروپل آبادان وجود دارد/ تمام آوار ۱۰ طبقه در یک طبقه جمع شده

سخنگوی سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه وضعیت همه مصدومان به جز یک نفر، مساعد است، گفت: ۵۰ دستگاه آمبولانس در محل مستقر کرده‌ایم و ۱۰۰ تخت در بیمارستان‌ها آماده هستند.

خالدی در پایان با اشاره به وضعیت ناپایدار ساختمان نیمه فرو ریخته متروپل عنوان کرد: یکی از نگرانی‌هایی که وجود دارد این است که احتمال ریزش ساختمان در هر آن وجود دارد و افرادی هستند که پایین در حال کار هستند. البته نیروی انتظامی خانواده‌های نگران را از محل دورتر کرده است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اسلایدر اصلی , تله تایپ , خبر داغ
ارسال دیدگاه