زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۴/۴
» بین الملل » حسودی همسر ترامپ به همسر بایدن
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۳
 کد خبر: 150161
 61 بازدید

حسودی همسر ترامپ به همسر بایدن

همسر ترامپ به مجله «وگ» اعتراض کرد که چرا عکس همسر بایدن را روی مجله چاپ کرده، اما عکس وی را چاپ نکردند.

حسودی همسر ترامپ به همسر بایدن

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از دیلی میل، ملانیا ترامپ، بانوی اول سابق آمریکا «انا وینتور» سردبیر مجله مد و فشن «وگ» را به خاطر قراردادن عکس جیل بایدن روی جلد مجله مورد انتقاد قرار داد و گفت چرا زمانی که وی بانوی اول بوده این کار را برای وی انجام نداده است.

در اولین مصاحبه ملانیا با فاکس نیشن بعد از ترک کاخ سفید، وی ادعا کرد تعصب رسانه‌ای علیه او دلیل این کار است.

«پیتر هیگسیث» مجری برنامه گفت ۵ ماه بعد از روی کارآمدن بایدن، عکس زنش روی مجله رفت. عکس کاملا هریس قبل از سوگند ریاست جمهوری روی مجل رفت. هیلاری کلینتون زمانی که بانوی اول بود و همچنین میشل اوباما ۳ بار عکسش روی جلد مجله رفت اما شما که کسب و کارتان در حوزه مد و فشن هم بوده، روی جلد نرفته‌اید. این استانداردهای دوگانه چه معنی می‌دهد؟

ملانیا در پاسخ گفت: آنها مغرضانه فکر می‌کنند. از یکی خوششان می‌آید و از یکی نه و من فکر می‌کنم مردم آمریکا این را درک می‌کنند و می‌بینند. من کارهای بسیار مهمتری را در کاخ سفید انجام دادم تا اینکه روی جلد وگ باشم.

البته ملانیا در فوریه ۲۰۰۵ به خاطر لباس عروسی منحصربفردش هنگام ازدواج با ترامپ روی جلد وگ رفت.

استفانی وینستون کارچاق کن سابق ملانیا مدعی شده که بعد از روی کارآمدن ترامپ به او پیشنهاد شد اما مجله اعلام کرد تضمینی برای قرارگرفتن عکسش روی جلد نمی‌دهد و به همین خاطر ملانیا از پذیرش آن خودداری کرد.


برچسب ها : ,
دسته بندی : بین الملل , تله تایپ , خبر داغ
ارسال دیدگاه