زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۴/۹
» اقتصادی » قیمت سکه درجا زد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۹:۳۸
 کد خبر: 14898
 596 بازدید

قیمت سکه درجا زد

بهای سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (چهارشنبه) نسبت به دیروز تغییر چندانی نکرده است و همچنان در کانال چهار میلیون تومانی فروخته می شود.

قیمت سکه درجا زد

فعالان بازار سکه امروز هر قطعه سکه تمام طرح جدید را چهار میلیون و ۴۰۰ هزار تومان می فروشند که نسبت به پایان معاملات دیروز تغییری ندارد اما سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۴۰ هزار تومان عقبگرد، سه میلیون و ۶۱۶ هزار تومان و نیم سکه با کاهش ۱۰ هزار تومانی یک میلیون و ۸۳۴ هزار تومان عرضه می شود.
بهای هر قطعه ربع سکه بدون تغییر ۹۸۳ هزار تومان اعلام شده اما نرخ هر قطعه سکه گرمی با افزایش ۱۰ هزار تومانی به ۵۳۰ هزار تومان رسیده است.
هر اونس طلا در بازارهای جهانی امروز ۱۲۰۳ دلار و ۷۰ سنت قیمت خورد که نسبت به دیروز ۲ دلار و ۸۹ سنت بیشتر است اما هر گرم طلای خام ۱۸ عیار با کاهش ۲۰۷۰ تومانی در بازار تهران ۳۰۵ هزار و ۶۷۰ تومان قیمت خورد.
در سامانه نظارت ارز (سنا) که بیانگر میانگین بهای خرید و فروش ارز در صرافی های مجاز سراسر کشور است، نرخ هر یورو تا ساعت ۱۵ امروز ۹۲ هزار و ۶۴۰ ریال، هر یوآن چین ۱۱ هزار و ۳۴۴ ریال، هر درهم امارات ۲۱ هزار و ۲۸۷ ریال و هر دلار آمریکا ۸۰ هزار و ۳۳۳ ریال بود.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اقتصادی , بازار , خبر داغ
ارسال دیدگاه